Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

smire

chopper Vand Suzuki Intruder M800

Recommended Posts

Vand Suzuki Intruder M800 din 2007, culoare neagra, primul proprietar, stare f buna, revizia facuta la 11.000 km la reprezentanta, carte tehnica, garantie pana in iulie.

Impreuna cu motocicleta vand si accesoriile :

- tobe scurte Highway Hawk

- oglinzi Highway Hawk

- manere Highway Hawk

- crash bar Suzuki

- far Louis.

Motocicleta nu are nici o problema, este in stare f buna, nu am avut nici un eveniment neplacut cu ea. Se poate verifica istoricul ei la reprezentanta la B&S Motors. O vand pentru ca vreau sa-mi cumpar un touring enduro, mai potrivit pentru drumuri lungi. Eventual schimb cu un V-Strom 650 plus diferenta.

Pret : 5990 EURO

Pentru informatii, poze suplimentare sau vizionare sunati la 0724 505 910 sau e-mail : danieltara2004@yahoo.com

post-24765-1239116945_thumb.jpg

post-24765-1239116945_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

mda..ideea e ca eu vreau sa cumpar, nu sa vb la misto pe aici.. deja de la 6000 in sus imi iau motoare ceva mai mari..de asta am spus ca 5000 e un pretz corect ptr. motorizarea asta, care nu prea te da pe spate..dar tu stii mai bine cat vrei pe motorul tau...spor...cine stie poate pana la urma o dam la pace..mai vedem

Link la postare
mda..ideea e ca eu vreau sa cumpar, nu sa vb la misto pe aici.. deja de la 6000 in sus imi iau motoare ceva mai mari..de asta am spus ca 5000 e un pretz corect ptr. motorizarea asta, care nu prea te da pe spate..dar tu stii mai bine cat vrei pe motorul tau...spor...cine stie poate pana la urma o dam la pace..mai vedem

Link la postare

ehhhh...ms de urari...uite ca iti fac si raiting sa nu zici ca sunt rautacios...poate-mi faci pana la urma un pretz mai prietenos cu sarmanul meu portofel lovit de criza =))

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.