Mergi la conţinut

Moto La Comanda Fara Avans!


Recommended Posts

PT TOTI CEI CARE CAUTA MOTO,,,SI NU GASESC CALITATE LA PRET OK...VA POT AJUTA

LOCUIESC IN ITALIA,,SI DUC MOTO LA COMANDA FARA AVANS,,PRETURI SI CALITATE EXCEPTIONALE

PT CEI INTERESATI... ID MESS cos75mari SAU MAIL cos75mari@yahoo.it

ROG SERIOZITATE!

DEASEMENEA,,PT CEI INTERESATI...EFECTUEZ SI TRANSPORT DOAR ,,DIN ITALIA

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 2 months later...
Buna ziua. Mai aduceti motociclete din Italia? Va rog sa imi dati mai multe detalii legate de pretul transportului. Veniti pana la granita cu Romania sau in orice oras? Multumesc.

Mihai.

intra greu pe site, contacteaza-l pe mail :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

PT TOTI CEI CARE CAUTA MOTO,,,SI NU GASESC CALITATE LA PRET OK...VA POT AJUTA

LOCUIESC IN ITALIA,,SI DUC MOTO LA COMANDA FARA AVANS,,PRETURI SI CALITATE EXCEPTIONALE

PT CEI INTERESATI... ID MESS cos75mari SAU MAIL cos75mari@yahoo.it

ROG SERIOZITATE!

DEASEMENEA,,PT CEI INTERESATI...EFECTUEZ SI TRANSPORT DOAR ,,DIN ITALIA

Ma intereseaza Hornet Honda fabricatie 2005 bord electronic

pretul ????

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma intereseaza Hornet Honda fabricatie 2005 bord electronic

pretul ????

nu am acum...dar...zic ca in max 3 mii acasa...ar trebui sa pot rezolva una...calitate exceptionala

poate si mai jos...tre sa vedem exact...ce gasesc...si nah...cat esti tu de decis...si cat de urgent este

da-mi de stire

te salut

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...
  • 1 month later...

Un mare UUPPP ! pentru Cosmin si pentru cei care il sprijina (salut Mari!). Multumesc pentru amabilitate si rabdare si pentru intreg efortul de a-mi aduce motocicleta pe care o doream, chiar la usa.

Acum, pentru cei care cauta o motocicleta, fie ca sunt incepatori, fie ca vor sa incerce ceva nou, probabil o piata dintr-o tara cu traditie in de-ale doua roti ar fi o solutie potrivita. Eu unul ma cam saturasem de toate "ocaziile" de aici, care fusesera "ocazii" la randul lor si cand au intrat in tara, care nu au facut decat 15.000 km si aia in garaj, sau chiar dk erau la jumatate din pretul pietei, tot nu le lua nimeni din motive aparent necunoscute. E foarte greu sa convingi romanul ca unii mai vor sa si aleaga, nu sa o ia pe cea mai ieftina sau pe cea mai accesorizata..ci pe aia care si-o doresc,chiar dk e mai ieftina, mai scumpa, mai veche sau mai noua .

Eu nu promovez piata straina, insa in semn de apreciere, le transmit celor care din varii motive nu sunt hotarati sa cumpere o motocicleta din afara sau care cauta un sprijin in domeniu, ca autorul postului poate sa va ajute sa gasiti exact moto pe care o doriti si sa ajunga la voi in cele mai bune conditii si in mod surpinzator la pretul ocaziilor din Romania sau chiar mai mic.

Inca odata, mersi Cosmin, mersi Mari ! Marius. :thumbup:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

Pentru cei care au retineri sau lipsa de incredere le recomand sa treaca peste si sa intre in contact cu cosmin si mari. Dintr-o simpla conversatie mi-am dat seama ca sunt ok, foarte prietenosi si de asemenea foarte rezistenti la stres :) Eu incepator fiind aveam o gama destul de larga de moto si ii bombardam cu intrebari in fiecare seara. Cautarea a durat vreo 2 luni si ceva dar in final sunt extra mega multumit (fara sa exagerez) Am gasit, comandat si primit o bijuterie de moto : o Yamaha BT1100 Bulldog. RECOMAND CU CALDURA !

M-au ajutat sa-mi implinesc un vis si le multumesc si aici :) Sanatate si toate cele bune !

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Stima si respect tuturor motociclistilor. :yahoo: ...contati pe Cosmin si Marilena...daca vreti o motocicleta ok si la pret rezonabil ...si eu ma inumar printre cei care am cumparat mobra de la ei ...este superba si fara probleme...sunt foarte multumit....00393298418846 este nr.lor...sunt niste oameni cu mult bun simt si respect...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...

si eu recomand pe Cosmin si Mari

Am cautat si am gasit un DR-Z care nu era in raza lor de acoperire si totusi s-au deplasat acolo fara sa-mi ceara bani in plus.Ba mai mult, desi moto avea un pret mic (1700 Euro) au reusit sa mai scada pretul cu 200 Euro.Nu m-as fi asteptat niciodata ca cineva sa negocieze un pret si sa-mi si spuna ca a reusit sa scada pretul.Nu cred ca sunt multi care sa fie atat de corecti.

Despre motor ce sa spun ,sunt foarte multumit pentru ca arata aproape nou,merge ca unul nou si m-a costat 1500 + transportul. Despre transport alte cuvinte de lauda.Marti seara l-au cumparat si miercuri dimineata l-au suit in TIR.

Peste toate de mai sus ,faptul ca nu cer avans,dovedeste ca aduc doar motoare bune pentru ca nu risca sa ia unul prost si sa ramana cu el si cu banii dati.

Multumesc Cosmin si Mari.

Dan

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

 

Ma intereseaza si pe mine un ktm 525 exc inmatriculabil in romania cu ceva evacuare,an fabricatie minim 2005,pret cat mai mic :),sunt hotarat,dar nu prea gasesc ceva sa-mi placa in romania,eventual daca imi poti recomanda ceva site-uri unde sa ma uit poate gasesc ceva pe acolo.salutare si seara placuta

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...