Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

wudoo6666

cumpăr Cumpar Honda Transalp Sau Dominator De Dupa '93

Recommended Posts

Caut una din cele 2 motociclete de mai sus. Astept oferte detaliate care sa contina cel putin:

anul, km, stare tehnica, stare optica, stare consumabile (ulei, filtru ulei, filtru de aer, baterie, placute de frana, cauciucuri) si date de contact.

Ar fi ideal sa vad si poze. Bugetul nu e mare, dar e cash si e criza si poate lumea s-a plictisit de tinut anuntul fara nici un rezultat (stiu cat m-am plictisit eu pana sa-mi dau chopperu la pret de dumping).

Daca ajungem sa ne si intalnim va puteti astepta la o vizita la mecanicul meu care sa-l asculte si poate sa-i faca si o compresie. Suplimentar ma va interesa cum se comporta pe sosea, daca trage in vreo directie cand lasi ghidonul liber, daca scaote zgomote dubioase la diferite turatii, trepte si schimbari de treapta si daca scoate fum nejustificat.

contact; 0726946395 sau wudoo6666 (yahoo messenger)

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Salut am un transalp de vanzare an de fabricatie 1998 inmatriculat 27100 km ulei si filtru schimbat baterie noua cauciucul din fata nou daca esti interesat pretul de vanzare este de 2500 eur .

Caut una din cele 2 motociclete de mai sus. Astept oferte detaliate care sa contina cel putin:

anul, km, stare tehnica, stare optica, stare consumabile (ulei, filtru ulei, filtru de aer, baterie, placute de frana, cauciucuri) si date de contact.

Ar fi ideal sa vad si poze. Bugetul nu e mare, dar e cash si e criza si poate lumea s-a plictisit de tinut anuntul fara nici un rezultat (stiu cat m-am plictisit eu pana sa-mi dau chopperu la pret de dumping).

Daca ajungem sa ne si intalnim va puteti astepta la o vizita la mecanicul meu care sa-l asculte si poate sa-i faca si o compresie. Suplimentar ma va interesa cum se comporta pe sosea, daca trage in vreo directie cand lasi ghidonul liber, daca scaote zgomote dubioase la diferite turatii, trepte si schimbari de treapta si daca scoate fum nejustificat.

contact; 0726946395 sau wudoo6666 (yahoo messenger)

post-5276-1239455017_thumb.jpg

post-5276-1239455029_thumb.jpg

Link la postare

salut Serban!

bugetul limita e 2000 euro. as da 2000euro pe o super oferta de transalp. oferta ta chiar este superoferta si as da 2000euro. dar 2500 nu am. de principiu as cheltui cam asa:

2000euro pe un transalp super ingrijit, an minim '93 consumabile schimbate, cauciucuri noi sau in stare ft buna, kit lant nou sau in stare ft buna, kilometrii putini care sa se vada evident pe starea de uzura a motocicletei

1500euro pe un transalp ingrijit la care poate ar mai trebui sa bag bani in vreuna din chestiile de mai sus, an minim '93

1500-1600euro pe un dominator super ingrijit, an minim '93 consumabile schimbate, cauciucuri noi sau in stare ft buna, kit lant nou sau in stare ft buna, kilometrii putini care sa se vada evident pe starea de uzura a motocicletei

1000-1200euro pe un dominator ingrijit la care poate ar mai trebui sa bag bani in vreuna din chestiile de mai sus, an minim '93

As tolera defecte optice care sa se reflecte-n pret, nu as tolera defecte tehnice sau banuiala ca ar avea defecte tehnice. Existenta acccesoriilor(crashbars, topcase, genti laterale, cric central, parbriz inalt) poate inclina balanta.

Link la postare

nu prea inteleg ce e cu limita la 93 (dvad ca in titlul topicului apare 95). daca era 96 (pre-96, modelele fabricate integral in Japonia, post - modelele ASAMBLATE in Italia) intelegeam.

bafta la cumparare! pentru ca nu o sa prea gasesti dominatoare super ingrijite la 1500 de iepuroi, chiar cu toata criza asta. :huh:

si nu stiu de ce tii asa mult la ulei si consumabile. la domi uleiul e schimbat la 3000 km si filtrul la 6000, cu o investitie de 100 roni, poate chiar mai putin.

compresie? pe bune? fum nejusticat? fum stim de ce scoate: uzura motor (segmenti, ghiduri supape).

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.