Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

ctln_toma

arhivat Vand Suzuki Gsx-r 600 K4

Recommended Posts

:help:MOTOCICLETA ESTE IN STARE BUNA(IMPECABILE SUNT DOAR CELE NOI DIN MAGAZIN),REVIZIA LA SUZUKI B&S MOTORS,CAUCIUCURI NOI,FILTRE NOI,BATERIE NOUA YUASA,TOBA MICRON,POWER COMMANDER,ALARMA SCORPIO,PARBRIZ ZERO GRAVITY,2 CHEI,15000KM,PRIMUL PROPRIETAR,CULOARE ALB-ALBASTRU.PRET 3999 EURO.(POZE IN CURAND,DAR CINE E INTERESAT PRESUPUN CA NU O CUMPARA DIN POZE).TEL:0767191736 :clapping: ... POZELE SUNT MAI JOS...

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Nu, dar cine e interesat doreste sa-si faca o idee cu privire la aspectul ei ca sa stie daca isi pierde timpul intalnindu-se cu tine sau nu.

Eu personal sunt interesat, astept niste poze la tau_xxx@yahoo.com

Mersi.

Link la postare

Mersi de PM mane, ai PM back.

M-ar interesa sa vad motocicleta dar nu sunt dispus sa platesc in plus power commander-ul, parbrizul smeker, etc.Lipseste si stick-ul cu "600" de pe codita, daca vad eu bine.

Ce model e alarma Scorpio?

Imi place cum suna "primul proprietar" ce-i drept.:)

Vorbim.:)

Link la postare
Mersi de PM mane, ai PM back.

M-ar interesa sa vad motocicleta dar nu sunt dispus sa platesc in plus power commander-ul, parbrizul smeker, etc.Lipseste si stick-ul cu "600" de pe codita, daca vad eu bine.

Ce model e alarma Scorpio?

Imi place cum suna "primul proprietar" ce-i drept.:)

Vorbim.:)

Link la postare
APROPO DE STICK-UL "600",ACESTA A CAZUT LA O VITEZA FF FOARTE MARE =)) ...IAR IN LEGATURA CU "PRIMUL PROPRIETAR",AI DREPTATE PRIMUL PROPRIETAR A FOST FABRICA CARE A FACUT MOTOCICLETA...(SAU POATE NCI ASTA NU-TI PLACE CUM SUNA)...ALARMA SCORPIO ESTE MODELUL SR-i600SE. BAFTA...

PRET NOU 4590 EURO ... :help:

Link la postare
:yahoo: MIE IMI CONVINE SA-MI DAI 3500 DOAR SA-L VEZI(PT BANII ASTIA VIN EU LA TINE S-O VEZI)...IN CAZUL ASTA PENTRU MOTO MAI NEGOCIEM...CE TAREEE NU CREDEAM CA POT SA-L VAND CU 7000...ASA CLIENTI DARNICI MAI RAR,ABIA ASTEPT SA VIIIIII...Ms :thanks:

Link la postare

foarte tare motorul.si propietarul mi s-a parut foarte ok.eu l-am vazut acum o luna cand am vrut sa-l iau dar atunci era mai scump si nu aveam atatia bani, asa ca m-am orientat la ceva mai ieftin (dar din pacate cu foarte multi km in plus- un r6 din 2002).....daca stiam ca scade pretul cu aproape o mie mai asteptam.acum regret :ranting:

din cate stiu eu avea un parbriz smecher si un modul de putere

oricum multa bafta la vanzare :thumbup:

Link la postare
foarte tare motorul.si propietarul mi s-a parut foarte ok.eu l-am vazut acum o luna cand am vrut sa-l iau dar atunci era mai scump si nu aveam atatia bani, asa ca m-am orientat la ceva mai ieftin (dar din pacate cu foarte multi km in plus- un r6 din 2002).....daca stiam ca scade pretul cu aproape o mie mai asteptam.acum regret :ranting:

din cate stiu eu avea un parbriz smecher si un modul de putere

oricum multa bafta la vanzare :thumbup:

Link la postare
poze noi...post-8523-1243241453_thumb.jpgpost-8523-1243241526_thumb.jpg

post-8523-1243241701_thumb.jpgpost-8523-1243241751_thumb.jpg[attac

h

ment=176897:fotografie166.jpg]post-8523-1243241914_thumb.jpgpost-8523-1243242009_thumb.jpgpost-8523-1243242059_thumb.jpgpost-8523-1243242103_thumb.jpg

BAH,a trecut pastele si nu mai fac pomeni,...cred ca nu ai bani nici de trotineta copilas,asa ca dute la nani...

poze noi... :diablo:

:diablo:

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.