Mergi la conţinut
Noni

Profita De Titlul De Membru Al Forumului Pro-bike

Recommended Posts

Ma fratilor (ma refer la baiatu cu cardul ) cititi cu atentie ce scrie ... si nu o sa mai fie nevoie sa intervina x si y pt a-ti explica ... nu cititzi doar partea ca "face reducere ca eshti membru" aa , si baiatu cu First Bike : =)) ... nush ce treaba are pro-bike-ul cu First bike .... dar in fine :))

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

super buna treaba asta, nu ma refer la reparatiii... tocmai am scos-o din service.

imi place chestia cu bangee. ne trebuie astfel de lucruri.

e f bun!

Link la postare
Oaspete stelu15

ii buna treaba cu reducerile mai ales in perioada asta mai sensibila.

Link la postare

este foarte frumos ca cineva s-a gandit si la ceilalti, fara a fi obligat, ci pur si simplu pentru ca asa a dorit.

felicitari si multumim pentru gest. :clapping:

Link la postare

"ATENTIE: Reducerile se oferta doar daca se specifica titlul de membru pro-bike la achzitionarea serviciilor / produselor"

sa inteleg ca trebuie sa ai un anumit statut pe forumul PROB-Bike?

Link la postare

Felicitari si tineti-o tot asa. Ma gandeam insa ca din cauza crizei se vor gasi cate unii sa-si vanda titlul de membru al forumului. =)) [glumesc desigur].

Link la postare

sau isi va face cont special pentru asta... dupa care "pa pa" :flex:

Oricum, e de laudat actiunea lui Noni! Sunt multi, care sunt mai sus ca Noni si nu au facut absolut nimic pentru motociclism. Si aici il dau exemplu pe Taxiceanu... care probabil era motociclist doar cu numele, ca de dat o lege pentru protejare sau ajutorul motociclistilor in trafic - pauza.

Link la postare

toata stima pentru cei ce si-au batut capul sa ne ofere noua, membrilor asemenea avantaje.

sincer cred ca suntem cea mai unita comunitate din tara.

TOATA STIMA SI RESPECTUL!!! :beer:

Link la postare

primul meu post pe forum. :rolleyes:

respect noni foarte frumos gestul nu cred ca a fost usor sa discuti cu atatea firme.

Link la postare
.sincer cred ca suntem cea mai unita comunitate din tara.

Adevarat ai grait !

Mai e comunitatea 4Tuning(scz de reclama) care ii foarte, foarte mare ... dar totul se bazeaza pe dusmanie acolo ... aici e mai multa prietenie....ceea ce e foarte bine :D

In legatura cu topicul ... NONI ii o initiativa foarte buna ...e si in favoarea noastra ca si cumparatori si in favoarea lor ca si dealeri ... eu unul peste 1 saptamana trebuie sa-mi iau echipament full ... si am sa apelez la una din firmele mentionate din primul post ... FELICITARI !!! :)

Link la postare

Rar asemenea gest si de apreciat initiativa si ceea ce s'a facut pt aceasta comunitate. Sincer e prima oara cand vad ca stafful stie cu adevarat sensul cuvintelor " noua ne pasa"

Felicitari si sper sa trec si eu cat de curand pt a a beneficia de o reducere, dar mai ales sa mentionez ca sunt membru al acestui forum :) Mult timp am ramas simplu vizitator , insa am decis sa ma inregistrez si acum observ si acest topic dupa ce timp :)

PS: As sugera un fel de subscription pt cel care a venit cu ideea de legitimatii. Ceva personalizat pe care lumea sa il plateasca la o suma decenta si eventual un RANK special pe forum ( in cazul in care nu stiti trb cu subscription va pot ajuta eu la partea de forum si voi de legitimatii )

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.