Mergi la conţinut
Autentifica-te  
Spown

ROSSI

Recommended Posts

Tocmai am aflat care e diferenta dintre R1 , CBR-ul de 1000 si GSXR-ul de 1000 .

Omul care conduce .... asa ca pentru mine subiectul - hai sa vedem care motocicleta este mai puternica eeste inchis , care este pilotul cel mai bun insa ....

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Am fost tentat sa schimb programul prin turul 20 dar acum imi pare bine ca nu am facut-o. Ultimul tur a dezmortit plictiseala din celelalte 26.

Super.

PS: Gibernau parea cam suparat. hihihihihihihihihihihih

Link la postare

Rossi e tot Rossi...

Sete tot timpul pe 2

Mi-a placiut de Hayden care a terminat pe 3 sa fie oare motocileta sau pilotul care au scos locul 3?

la fel de mult mi-a placut si de surpriza Nakano.

Biaggi varza termina pe 8 iar Tamana nu confirma nimic decat ca e inconstant.

Foarte mare diferenta intre Rossi si coechipierul sau Colin Edwards.

Link la postare
Super pilot Rossi.....asta e cu 3 clase peste toti........Sete are o motocicleta sensibil mai buna si tot nu ii poate face fata.

Bravo Rossi!!

<{POST_SNAPBACK}>

sa fim seriosi. La ora actuala cea mai buna motocicleta din mondialu´ de viteza e cea a lui rossi dak pana si Kanazawa boss-ul de la Honda a recunoscut k motocicleta lor este inferioara Yamahai. Dar sa vedem k la Motegi a zis k o sa vina cu noul model.

Link la postare

oh common.....de unde ii mai buna acuma yamaha lui rossi?

ce sa zica si omu,k giberanu ii cam varza el asa, comparativ cu rossi?normal k da vina pe motocicleta.

sa nu uitam cum toata lumea il condamna pe rossi,cand era la honda, k de aceea castiga,k motorul este cel mai bun......iar k raspuns, rossi s-a mutat la yamaha.

mai sunt 5 curse,dar rossi poa' sa plece de acum in vacantza

:beach: , k tot el castiga.....

Link la postare
oh common.....de unde ii mai buna acuma yamaha lui rossi?

ce sa zica si omu,k giberanu ii cam varza el asa, comparativ cu rossi?normal k da vina pe motocicleta.

sa nu uitam cum toata lumea il condamna pe rossi,cand era la honda, k de aceea castiga,k motorul este cel mai bun......iar k raspuns, rossi s-a mutat la yamaha.

mai sunt 5 curse,dar rossi poa' sa plece de acum in vacantza

:beach: , k tot el castiga.....

<{POST_SNAPBACK}>

Poate ai dreptate. Dar sa vedem din 2007 ce o sa faca Rossi la Ducati pt k din cate am inteles aia o sa fie noua lui destinatie. Face parte din planul lui de a ajunge in formula 1. Acolo chiar are de munca cu monstrul de Desmosedici (dak ai vazut cursa de duminica o sa ti dai seama de ce il numesc asa). Eu cred k dak Rossi o sa reuseasca sa castige un campionat si cu motocicleta aia atunci chiar este cel mai bun pilot din toate timpurile.

Link la postare
Oaspete jacopobelbo

Da' ce se aude cu Rossi si cu Formula 1. Se muta oare din 2007 la automobilism? Daca ar face-o, ar fi o mare prostie, parerea mea.

Link la postare
Da' ce se aude cu Rossi si cu Formula 1. Se muta oare din 2007 la automobilism? Daca ar face-o, ar fi o mare prostie, parerea mea.

<{POST_SNAPBACK}>

salut...bine v-am gasit...se vorbea la un moment dat ca ar fi semnat cu ferrari dar numai pt un sezon si acela de teste...mie sincer mi-ar placea sa-l vad si acolo dar sa nu se lase de moto gp...ca la cum alearga ar lua titlul si in 2007(chiar daca ar testa cu ferrari).. si pe 2 ar fi pedrosa :punk:

Link la postare

MotoGP World Champion Valentino Rossi says that he found it "very funny" that Ross Brawn told the media that he will be testing once a month for Ferrari next year.

"I don't know anything about it," Rossi told a media conference at the Japanese Grand Prix. "For me, it is a lot of bullshit because if I have already decided on another year in MotoGP for sure. And for sure if I do another year it's to try to win, so I think it's already a big effort to try for the championship. And anyway it's the main event for me. I don't have time to do a lot of tests for the car. And especially at this point, I haven't made my decision. I haven't decided whether to go to cars. Maybe yes, but maybe no. Speaking already about tests for me is like speaking about 10 years in the future. I don't know what I doing next week, I certainly don't know about what I'll be doing in two years' time."

Rossi is contracted to ride for Yamaha next year.

Oricum locul lui este si ramane in MGP :thumbup:

Link la postare

Cu siguranta locul lui e in moto gp...mai ales ca mai are de castigat titluri si cu ducati si kawasaki :P ...dar era ceva sa fi fost si vicecampion in f1 (daca nu chiar campion :D )

Pe asta o stiati...? :kewlpics: nu stiu daca e trucata sau nu...

post-5459-1129337502_thumb.jpg

Link la postare

Cica ar fi facut o cursa la f1 si ar fi scos cel mai bun timp pe cursa ... l-ar fi luat si pe Schummacher ... acu nush cat o fi de adevarat ...

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.