Mergi la conţinut

Mai Moto


CoHotels

Recommended Posts

Mai Moto

Grupul hotelier CoHotels, prin Hotel Delta*** - Jupiter, deschide sezonul impreuna cu voi! Un sezon Mai Moto decat pana acum, un sezon in care va asteptam cu petreceri, evenimente si multe surprize.

Distractia incepe de 1 Mai – Moto Party cu o petrecere prelungita la care am pregatit muzica live pe terasa hotelului, spectacol de stand-up comedy, after midnight pe plaja cu foc de tabara si dj-music pe 1 si 2 mai. Nu este de neglijat nici discoteca in aer liber de la Neptun, organizata de Primaria Mangalia.

Pretul pentru minivacanta de 1 mai este de 50 lei/zi/pers pentru un sejur de 3 zile sau 60 lei/zi/pers in cazul in care popositi doar 2 zile la noi. Binenteles, toti membrii Pro-Bike vor beneficia de un discount de 10% din pretul total - pentru a beneficia de acest discount, trebuie sa precizeze numele pro-bike la rezervare.

1 Mai e Mai Moto decat pana acum !

Later edit: Am primit noutati despre discoteca de la Neptun privind invitatii, asa ca va spun si voua cine va pune muzica acolo:

1 mai : Dj Project, David Deejay feat Dony, Inna, Dj Rino&Silvia, Morris, Deepside djs & Nick Kamarera, Aisa & Dj Yaang

2 mai : Chicane, Laserman, Dj Rhadoo, Dj Eftimie, Dj Optik

Detalii, inscrieri, informatii

Andrei – 0722657598, andrei@hoteldelta.ro

Olivia – 0752194744

www.hoteldelta.ro

Later Edit: Pentru ca sunt f multe persoane din Bucuresti care vor sa vina la acest eveniment, am aranjat cu o agentie de turism sa se ocupe de partea de rezervari/incasari pentru Bucuresti si imprejurimi. Asta nu inseamna ca nu puteti suna in continuare la numerele de mai sus pentru orice detalii sau nelamuriri.

Agentia de numeste Travel Shop si are sediul pe B-dul. Nicolae Balcescu nr.33, sc.B, Ap.1, Mobil: +40 723 232 360 Tel: +40 21 311 08 40. Trebuie doar sa precizati ca vreti locuri la Mai Moto si ca sunteti membru Pro Bike.

o harta a locatiei poate fi vazuta AICI

post-1-1239789727_thumb.jpg

post-1-1239789734_thumb.jpg

post-1-1239789739_thumb.jpg

post-1-1239789746_thumb.jpg

post-1-1239789753_thumb.jpg

post-1-1239789761_thumb.jpg

post-1-1239789770_thumb.jpg

post-1-1239789775_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 126
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu ma bag la petrecerea asta, ador marea si e super ocazie, la ce preturi sunt si mai ales ca avem atatea zile anul aceasta la dispozitie, taman la fix :D

Dar cum e cu parcarea? Este pazita? Nu vreau sa stau cu grija ca-mi fura bijuteria de motor :P

Astept raspunsu, oricum vin, nu ratez ocazia :)

post-350-1239809141_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super! Chiar daca sunt prima care raspund pe acest topic sper sa port noroc si sa se alature cat mai multi moto :)

Si ca sa vada lumea cum e marea adorata de o motociclista inraita click-ati pe albumu meu foto :P si cu siguranta va convingeti :)) aici doar o mica monstra din adorarea marii :D

post-350-1239811340_thumb.jpg

post-350-1239811376_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma bag la petrecerea asta, ador marea si e super ocazie, la ce preturi sunt si mai ales ca avem atatea zile anul aceasta la dispozitie, taman la fix :D

Dar cum e cu parcarea? Este pazita? Nu vreau sa stau cu grija ca-mi fura bijuteria de motor :P

Astept raspunsu, oricum vin, nu ratez ocazia :)

:P motociclista BLONDA?

Da' bine mai arati :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand era bruneata si cu capul pe umeri era chiar fina.

Acuma e blonda si ........

=)) come oooon ce stii tu? :D

Sa nu ne indepartam de la subiect pls, adica invitatia la mare!

Bruneta nu am fost, si nici blonda nu sunt, incetati cu mistourile pt ca nu au loc aici copii!

di ce bre , n-au loc "copii"? unde scrie? :P

poti sa fii si roscata tot iti sta bine pe motor! :yes:

lasa invitatia :beach:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Sa nu ne indepartam de la subiect pls!

2. Bruneta nu am fost, si nici blonda nu sunt,

3. incetati cu mistourile pt ca nu au loc aici,

4. copii!

1. Pai pozele tale au fost puse cu intentia de a indrepta atentia spre tine nu subiect.

2. Bruneta te-ai nascut si coafeza blonda te-a facut.

3. Daca voiam sa facem misto atunci aducem vorba de ceva silicoane dar asa nici gand.

4. Tu mamica????

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar ea a prezentat doar momeala nu si invitatia.

Nu ea este momeala, ci evenimentul in sine, pacat ca nu intelegi ca noi doar vrem sa ne distram impreuna.

Pana una alta, s-au inscris vreo 20 de participanti (printre care si Harley) si lista este deschisa.

AndreiRN, daca vrei sa vii, esti binevenit, daca nu, abtine-te de la comentarii pe langa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(printre care si Harley) si lista este deschisa.

AndreiRN, daca vrei sa vii, esti binevenit, daca nu, abtine-te de la comentarii pe langa.

1. Pt ea ar trebui sa se inscrie multi pe lista .

2. Sunt la 20 de min de Venice Beach si 15 min de Huntington Beach si vrei sa fac jumate din glob ca sa vin la Marea Neagra. De fapt am fost pe acolo si imi aduc aminte de cladirea din poza dar am plecat dezamagit, Cat am stat nu au avut apa calda de loc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cat am stat nu au avut apa calda de loc.

=)) =)) =)) Acum inteleg, hai zi-mi te rog, care din hotelurile concurente te-au pus sa scrii aici ? Puteai sa cauti ceva mai inteligent, la asta cu apa nici nu merita sa iti raspund. Si cu asta am incheiat raspunsurile catre tine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super! Chiar daca sunt prima care raspund pe acest topic sper sa port noroc si sa se alature cat mai multi moto :)

Si ca sa vada lumea cum e marea adorata de o motociclista inraita click-ati pe albumu meu foto :P si cu siguranta va convingeti :)) aici doar o mica monstra din adorarea marii :D

monstra=monstru la feminin? :))

poza cu dacia in flacari se potriveste de minune limbajului

nu ti-e mai lejer pe stabilopozi? n-ai nevoie nici de costum cu slidere...

si numarul zxr se potriveste la fel... ca monstra-n perete

succesuri

Andrei sper sa iasa petrecerea cat mai tare si poate primesti o vizita de la niste amici mai vechi

sa pregatesti narghileaua;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. =)) =)) =)) Acum inteleg, hai zi-mi te rog, care din hotelurile concurente te-au pus sa scrii aici?

2. Puteai sa cauti ceva mai inteligent, la asta cu apa nici nu merita sa iti raspund.

3. Si cu asta am incheiat raspunsurile catre tine.

1. Adica daca integritatea ta este la genuchiul broastei iti imaginezi ca si eu cobor acolo. Eu iti spun ce mi sa intamplat ca nu am nimica de castigat sau pierdut.

2. Adica sa inventez ceva? Daca nu aveai nicio problema cu apa calda nu strica sa spui.

3. Tu inca nici macar nu esti o persoana reala deocamdata dar sunt sigur ca o sa-mi mai raspunzi si poate sub alt nume.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motociclista esti , si iti sta bine, arati binisor, ai un corp frumos etc etc, ce ai in cap numai tu stii , DAR , care-i ideea cu poza asta?

io nu inteleg... asa cum nu le inteleg pe unele care se pozeaza in chiloti numai ca sa vada barbatii ... CA CE?! ca e femeie sau cum? ca e "bucata buna" sau cum?! :blink:

greu de inteles muierile astea...

da' vorba aia : "greu cu ele , greu fara ele"...

deci daca nu erai cracita in poza , nu se vedea "esentialul" , nu?! :rolleyes:

post-24028-1240048816_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motociclista esti , si iti sta bine, arati binisor, ai un corp frumos etc etc, ce ai in cap numai tu stii , DAR , care-i ideea cu poza asta?

io nu inteleg... asa cum nu le inteleg pe unele care se pozeaza in chiloti numai ca sa vada barbatii ... CA CE?! ca e femeie sau cum? ca e "bucata buna" sau cum?! :blink:

greu de inteles muierile astea...

da' vorba aia : "greu cu ele , greu fara ele"...

deci daca nu erai cracita in poza , nu se vedea "esentialul" , nu?! :rolleyes:

Astea care se pozeaza in chiloti o fac pentru ca asa ne place noua sa le vedem si recunoaste ca te-ai uitat la tot albumul si ai savurat mai mult pozele cu ea dezbracata decat imbracata :) , asa ca hai sa nu mai fim ipocriti. Asa cum spune si semnatura ta "hormonul il bate la curul gol pe neuron" si asta mai ales la barbati.

La aia cu « inteles muierile » ti-as spune un banc ... la care incheierea este mai bine fac podul peste ocean ;)

Dupa mine, ea este o femeie dezinvolta si care stie ca arata bine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...