Mergi la conţinut

Mai Moto


CoHotels

Recommended Posts

scz =)) dar si in ploiesti gaseste daca vrea

scrie ca pe chat, m-am chinuit si eu sa descifrez dar merge :))

important e ca ni se alatura si el noua, asta era ideea :D

Am primit noutati despre discoteca de la Neptun privind invitatii, asa ca va spun si voua cine va pune muzica acolo:

1 mai : Dj Project, David Deejay feat Dony, Inna, Dj Rino&Silvia, Morris, Deepside djs & Nick Kamarera, Aisa & Dj Yaang

2 mai : Chicane, Laserman, Dj Rhadoo, Dj Eftimie, Dj Optik

ordinea in care vor fi pe scena nu este neaparat asta :)

hohohooooooo :punk: crezi ca mai conteaza ordinea? :wub:

o sa iasa super petrecere, bine ca avem ceva zile la dispozitie, sa fie cu repetir :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 126
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

caut coleg/a de camera de pe 30 pana pe 2.

cerinte:

1. sa nu sforaie prea tare.

2. sa nu-i puta picioarele, sau orice alte subansamble.

3. sa nu vorbeasca in somn, dar daca o face macar sa fie povesti interesante.

4. sa nu vorbeasca mult si tare dimineata.

ofer: fix la fel.

pentru date de contact: pm ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super! Chiar daca sunt prima care raspund pe acest topic sper sa port noroc si sa se alature cat mai multi moto :)

Si ca sa vada lumea cum e marea adorata de o motociclista inraita click-ati pe albumu meu foto :P si cu siguranta va convingeti :)) aici doar o mica monstra din adorarea marii :D

:D mai repede te fura pe tine decat mobra...eu asta as face!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era vorba de ploiesti, dar na, la cum a scris baiatul ala abia l-am inteles ce zice. :wacko:

Pai da...cum scrie asa si face.Cam anapoda,limbaj de h5. Daca tot asa incalcit gandeste eu zic ca pica la examen...Fii mai exact in exprimare si scrie coerent,ce naiba,asa de grea e limba romana?

caut coleg/a de camera de pe 30 pana pe 2.

cerinte:

1. sa nu sforaie prea tare.

2. sa nu-i puta picioarele, sau orice alte subansamble.

3. sa nu vorbeasca in somn, dar daca o face macar sa fie povesti interesante.

4. sa nu vorbeasca mult si tare dimineata.

ofer: fix la fel.

pentru date de contact: pm ;)

:D cerinte normale pana acum...sper sa-ti gasesti colocatarul(a) Succes!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut coleg/a de camera de pe 30 pana pe 2.

cerinte:

1. sa nu sforaie prea tare.

2. sa nu-i puta picioarele, sau orice alte subansamble.

3. sa nu vorbeasca in somn, dar daca o face macar sa fie povesti interesante.

4. sa nu vorbeasca mult si tare dimineata.

ofer: fix la fel.

pentru date de contact: pm ;)

Hai ca merg eu. Si daca vrei ne intalnim si ma descalt :bad: ca sa-ti demonstrez ca am picioarele si subansamblele unse.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca merg eu. Si daca vrei ne intalnim si ma descalt :bad: ca sa-ti demonstrez ca am picioarele si subansamblele unse.

se aproba!

nu e nevoie de demo, te cred pe cuvant. da-mi pe pm datele tale de contact.

LE: sun eu maine dimineata ca sa fac rezervarea de camera.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma mai pot inscrie si eu?..mai sunt locuri?

Mai sunt, suna-ma sa iti fac rezervarea.

0722 65 75 98 - Andrei

Pentru ca sunt f multe persoane din Bucuresti care vor sa vina la acest eveniment, am aranjat cu o agentie de turism sa se ocupe de partea de rezervari/incasari pentru Bucuresti si imprejurimi. Asta nu inseamna ca nu puteti suna in continuare la numerele din anuntul initial pentru orice detalii sau nelamuriri.

Agentia de numeste Travel Shop si are sediul pe B-dul. Nicolae Balcescu nr.33, sc.B, Ap.1, Mobil: +40 723 232 360

Tel: +40 21 311 08 40. Trebuie doar sa precizati ca vreti locuri la Mai Moto si ca sunteti membru Pro Bike.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este Super tare Oferta ... imi pare rau ca nu am permis de conducere:( ... dar la anu de 1 Mai .. PROMIT ca v-oi fi langa voi :king::P , este o clasa anume de moto cu care te poti inscrie ? :-/ =((:gathering:

Petrecerea nu este exclusiv pentru posesorii de permis cat A, ci pentru toti iubitorii de motociclism/atv/scutere/buggy cu toti prietenii aferenti iar daca esti si membru al forumului Pro Bike ai si reducerea promisa. Asa ca te asteptam.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar m-ai facut sa rad prin stilu tau de a scrie =)) e cam acelasi stil ca al meu, direct, la subiect si cu umor , bravo :beer:

mersi de complimente si de parerea sincera asupra topicului :rolleyes:

bafta maine la poligon, suntem siguri ca vei trece de el si vei avea A-ul ca si noi :yes:

si sunt sigura ca daca te interesezi in pitesti gasesti cu cine sa vii, vin oameni din toata tara si nu gasesti tu din pitesti?! te descurci sigur

vorbim la mare live meseriasule =))

OffTopic: SARUMANAPESTETOT!!! DA' DUMNEATALE CU CINE VI LA MARE?!

OnTopic: M-as baga si eu! Pot sa fiu si eu prieten?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La rugamintea catorva prieteni am fost azi intr'o mica "inspectie" la "locul faptei" si o sa'mi permit sa expun cateva impresii personale (subiective):

- hotelul dispune de un "hectar" de parcare (cu paza) - motoarele nu vor fi "singure" peste noapte

- Andrei (organizator) pare motociclist veritabil (cu ThunderCat'ul demontat in hol...), foarte amabil si deschis oricarei sugestii - programul initial este imbunatatit in fiecare zi... concerte, concursuri, foc de tabara (pe plaja), curse "buggy"... si inca multe altele.

- camerele sunt mai mult decat decente, desi inca procesul de "resuscitare" de dupa iarna este in toi se poate "mirosi" aerul de bunavoie - pentru familistii cu copii exista posibilitatea (limitata) de camere "double" cu al treilea pat.

- personalul (sau cel putin cele cateva persoane cu care am intrat eu in contact) par "biker friendly" ... ba chiar o doamna a exclamat - "abia astept sa vad parcarea plina de motoare !!!"... sper sa nu fie probleme deosebite si poate, de ce nu, aceasta manifestare sa constituie piatra de temelie a unei noi traditii.

Ride safe! (spre Jupiter)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din astea 10 pagini e bine dreaq ca macar s-a discutat in vreo 4 despre plecare.... ca in restul de sase s-a discutat despre cam cum ar trebui abordata miss choper ... in caz ca nu v-ati prins mai nebunaticilor pozele alea (cracite sau necracite) si-au facut pe deplin datoria ... interesul pt topic crescand direct proportional cu "lipsa de actiune" (sau libidoul exagerat) al unora de pe aici ... macar s-a ajuns la o concluzie ... toata lumea vine la mare si se cazeaza ca "studentii" cate 14 in camera ... asta era si ideea ... asa ca cei care au criticat expunerea privirilor noastre a formelor deloc neplacute ale domnisoarei choper, nu pot sa le zic decat ca scopul scuza mijloacele ... fata iubeste marea oameni buni ... ce dreaq??? ... in cazul asta o iubesc si eu ... marea bah ... nu altceva ..

numai bine

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La rugamintea catorva prieteni am fost azi intr'o mica "inspectie" la "locul faptei" si o sa'mi permit sa expun cateva impresii personale (subiective):

.......

Ride safe! (spre Jupiter)

multumim de impartasirea impresiilor si de info F1, super idee :wub: super

de-am prinde si vremea faina chiar ca ar iesi un 1 mai pe cinste :yes:

ne mai ramane sa umplem parcarea ca sa-i satisfacem curiozitatea doamnei care 'd-abia astepta sa ne vada' :P

si domnu andrei montati-va motoru ca doar sunteti leader :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor! Eu sunt mai rezervat vizavi de comentariile anterioare.Un singur lucru as fi de acord. Haideti cu totii sa incercam sa demonstram celor pe 4 roti ca suntem mult mai inteligenti decat ei, si ca respectul reciproc este mai important decat siguranta celor 4 roti pe care stau ei. Celor care vin la aceasta petrecere, le doresc DRMU BUN! Si inca ceva: de starea vremii vati interesat? Eu vin din Bucuresti, miam luat deja biletele. As vrea sa vin cu moto, dar daca vremea e urata, as veni cu masina. Din ce am vazut pe www. cnn. com se pare ca sambata e mai urat dar de duminica e mai bine. Astept de la voi informatii concrete, daca vreti ca totul sa iasa ceva mai deosebit. Avand in vedere ca este prima data pentru care participt la o asemenea actiune nu as vrea sa ma dezamagesc. Salutare inca odata tuturor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Starea vremii se prognozeaza a fi ok de moto dar nu se stie niciodata cu vremea cum va fi si normal ca ne-am facut planuri sa venim si cu masinile, nu e nimic rusinos in asta, conteaza sa fim cat mai multi si sa ne simtim cat mai bine :yes: motociclisti suntem si pe 2 roti dar si cand suntem in autoturisme, si cand suntem pietoni etc...nu as vrea sa ne dezarmam si sa lasam intrunirea balta daca cumva va fi urat, acolo ne vom distra pe cinste si ziua si noaptea, asta e si scopu :punk:

O sa iasa super, sunt sigura :D

O saptamana faina sa avem si asfalt uscat, sa ne mai scuteasca ploile astea reci...

Numai bine!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai baietziiiii... am primit invoire de la cea mai tare nevasta de pe lumea asta care se afla in posesia mea :D

printre dinti, a acceptat ca de 1 mai sa ramana acasa cu bebelul, desigur va avea pretentii sa ii las cheile de la masina :D

asadar, pe 1 mai sunt bun de drum pe plictisitoarea A2. cine mai merge catre mare pe 1 de dimineata ? unde va adunatzi ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma ne intalnim si mergem mai multi catre mare sau mergem care cum apuca. Eu as zice sa ne intalnim joi si sa plecam in card spre destinatie.

Astept propuneri.

si eu tot joi plec suna ma 0762645360 si plecam impreuna...eu deja mai plec cu cineva joi

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...