Mergi la conţinut

Calarasi


hayosoo

Recommended Posts

Stiu ca sunt destui motociclisti in Calarasi dar ne cunoastem din vedere sau grupuri restrinse...am putea sa ne cunoastem mai bine..sa facem shimb de experienta,sa ne ajutam,sa fim cunoscuti in tara,sa participam la intruniri cat mai multi!CINE RASPUNDE LA PROVOCARE?!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cristos a inviat!!Hayoso!eu sunt din Slobozia,dar momentan i-mi fac veacul prin Franta.Daca vrei sa cunosti popor plimbaret,da o fuga pana in Slobozia;sunt pe-acolo nishte baieti care nu se uita ce calaresti;se uita cine esti.Toti am plecat de-acolo si n-am uitat,chiar daca avem niste ani.intreaba de Gino(bmw,vulcan),cioara(diversion)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Salut ne gasesti si prin lehliu...Suntem vreo 5 rideri cu 5 vitezane,ii mai avem prin zona si pe cei de la ,,Taverna Calaretilor''.Daca este vorba de vreo intrunire a celor din jud Calarasi contati pe noi..

sal...duminica este zilele orasului si poate veniti si voi...luati legatura cu dana soare...parada moto .

parada moto calarasi
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...
  • 2 months later...

13 - 15 Iulie in Lehliu Gara, judetul Calarasi

Chopper Academy M.C. va asteapta la o distractie pe cinste asa cum stiti din anii precedenti.

Evident, nu lipseste palinca, slana, ceapa, protapul dar mai ales ciorba acra sau concursurile distractive, muzica buna sa trezim spicul de grau....

Ne vor pune la dans Phenomenon, Glissando, Blue Pulse, Incipient, MT Place, Magnum Opus si Rock Incorporation.

post-27920-0-86905700-1340093768_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Buna seara si ganduri bune de sarbatori din Moldova. Intrucat din ian 2013 urmeaza sa ma relochez cu serviciul la Oltenita, tare m-as bucura sa cunosc pe cativa dintre membrii comunitatii moto din oras si imprejurimi. Asa ca asteptam "provincia". Pana una-alta, sa traim; sa-nflorim; Razvan va saluta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...