Mergi la conţinut

Sambata, 25 Aprilie, Ora 10.00, Piata Constitutiei. Miting Moto


bblondu

Recommended Posts

Semnam petitii impotriva udatului pe strazi cu apa improprie, impotriva taxei de prima inmatriculare la moto si reducerea numarului de luni la RCA.Pentru a intra in posesia petitiei si a unui tabel. Poate semna orice cetatean roman cu varsta peste 18 ani. In paralel, interesati-va daca in orasul/zona voastra au loc astfel de actiuni. Cei care puteti merge sa o faceti. Este foarte important sa fim uniti. Puteti aduce cu voi bannere cu mesaje catre automobilisti si autoritati, le afisam in toata piata. Va asteptam.

IMI CER MII DE SCUZE Moderatorilor DAR NU AM STIUT UNDE SA POSTEZ ........TNX

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Semnam petitii impotriva udatului pe strazi cu apa improprie, impotriva taxei de prima inmatriculare la moto si reducerea numarului de luni la RCA.Pentru a intra in posesia petitiei si a unui tabel. Poate semna orice cetatean roman cu varsta peste 18 ani. In paralel, interesati-va daca in orasul/zona voastra au loc astfel de actiuni. Cei care puteti merge sa o faceti. Este foarte important sa fim uniti. Puteti aduce cu voi bannere cu mesaje catre automobilisti si autoritati, le afisam in toata piata. Va asteptam.

IMI CER MII DE SCUZE Moderatorilor DAR NU AM STIUT UNDE SA POSTEZ ........TNX

Asociatia Motociclistilor din Romania va multumeste pentru participarea de sambata, atat in Bucuresti, cat si in tara. Intrucat sunt necesare multe semnaturi, pentru a continua actiunile pe care le-am inceput, va atasez un document word, cu rugamintea sa gasiti in cercul vostru de prieteni 10 persoane peste 18 ani care sa semneze. Tabelele trebuie completate cu atentie, pentru a nu oferi "adrisantilor" posibilitatea de a se eschiva de la cererile noastre. Problema este ca treaba asta trebuie sa se petreaca repede, asa ca va las un numar de telefon si un mail si, pentru orice nelamurire, indiferent de ora, sunati-ma. Partea de jos a foii, sub tabel, o vom completa impreuna, cand ne vedem.

Dati-i drumul sa circule. Daca fiecare dintre noi strange cel putin 10 semnaturi, reusim! :punk:

tabel_3_petitii.doc

Kali - 0766.66.84.20 / memories_from_the_future @ yahoo . com

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...