Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

lazar_viorels

expirat Vand Motocicleta

Recommended Posts

daca etz-ul care se vede in foto e de 150cmc,ti-l iau eu daca e de vanzare.sa fie in stare buna,cu sau fara acte...

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

sa imi faca fratele tau o oferta(prin P.M. daca nu vrea sa faca public pretul ...)iar daca e ceva tentant,o sa-l sun eu..sant in madrid si ajung in tara ptr 2 saptamani in 15 mai.pot oferii max.250-300eu(motorul ma intereseaza sa fie impecabil,mai putin actele) sau un kawa gpz 500s plus diferenta din partea fratelui tau... ;)

Link la postare
sa imi faca fratele tau o oferta(prin P.M. daca nu vrea sa faca public pretul ...)iar daca e ceva tentant,o sa-l sun eu..sant in madrid si ajung in tara ptr 2 saptamani in 15 mai.pot oferii max.250-300eu(motorul ma intereseaza sa fie impecabil,mai putin actele) sau un kawa gpz 500s plus diferenta din partea fratelui tau... ;)

Link la postare

un etz de 150 la 12 mil trebuie sa fie impecabil...din foto... B) nu ma pot pronunta...pretul la gpz e negociabil la fata locului..e pregatit ptr sezon(ulei,placute frana,bujii,top cass,rim strip. schimbate)verificare,asigurare valabile...doar benzina .......

gpz-ul se vinde si in rate...

Link la postare

ok.....sant interesat..ofer 250eu...sa puna mai multe foto cu motorul..daca e ok,saptamana viitoare vine cineva dupa ea...

Link la postare

am incercat sa dau de fratele tau la telefon..nu raspunde nimeni..iar din adresa de hi5 care mi-ai dat-o nu se vede aproape nimic...daca vrea,sa imi trimita foto detaliate pe ad mea de e-mail...

Link la postare
am incercat sa dau de fratele tau la telefon..nu raspunde nimeni..iar din adresa de hi5 care mi-ai dat-o nu se vede aproape nimic...daca vrea,sa imi trimita foto detaliate pe ad mea de e-mail...

Link la postare

ok...eu atat am de oferit -250eu..daca vrea sa vanda,ar trebuii sa isi faca timp de asa ceva...si eu am de invatat,muncesc..dar daca sant interesat de ceva,imi fac timp..nu ma plimb pana in capatul tarii pe povesti...asa ca,astept foto..sau nu imi ramane decat sa-i doresc succes la vanzare.ptr ca in felul in care pune problema,va avea mare nevoie..

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.