Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

mirciulik.6

vand Honda Cbr 125r

Recommended Posts

Se vinde Honda CBR 125r Repsol . motocicleta are doar 854km, de mai mult de 1an sta pe dreapta. motivul: am luat-o in primul an de permis categ. A , am mers 1luna si un pic, apoi a venit iarna. in primavara mi-am luat ceva mai mare si urma ca cea mica sa ajunga la prietena mea, dar nu a mai ajuns.

Nu este cazuta, zgariata sau modificata in vreun fel, accept orice test

pret: 2500 Euro (negociabil)

21072007487.jpg

schimb cu: KTM 690 Supermoto, 640LC4 Supermoto, Yamaha xt660 (v-ati prins de genul motoretei pe care as vrea-o). Bineinteles ca ofer si diferenta,

alte detalii pe PM

multumesc!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

@mOtTOrR, nu mersi!

valabil. tocmai i-am facut o mica sedinta de infrumusetare - spalat, dat cu crema pe sa, dat cu silicon pe plasticele negre, degresat si uns lantul -, dar la 849km arata ca noua si fara ajutor

Link la postare

Sunt interesat:) .. Da-mi mai multe informatii. Si pretul este cam exagerat :shok::mega_shok: Sunt curios cat lasi sub 2000 .. Repet,sunt foarte interesat de motocicleta. Y/M : notconnected_x

Link la postare

=))))))))) Ba tu iti bati joc de om ? De ce sa dezmembreze motor ca nou pentru niste altii care si-au distrus motoarele lor si vor chestii ...

Prietene daca omul are rabdare si o vinde dezmembrata ia 3000E ca in momentele astea prafu-i mare.Am vazut ca incearca sa o vinda de ceva vreme. frumoasa nimic de zis

Link la postare

PAI O VINDE NU O DISTRUGE !!! APP de cand suntem "prieteni" ? WTF ?

PRIN "PRIETENE" EU TI-AM FACUT UN COMPLIMENT DAR OBSERV CA TU ESTI UN BICICLIST. ASTA-I VIATA. DACA IL DERANJA ANUNTUL MEU SE SESIZA VANZATORUL DESI NU A FOST REA INTENTIE.DECI TROTINEL VEZI-TI DE TREABA TA SAU N-AI I SERVICI

Link la postare

ia nu-mi mai poluati topic-ul.

@felixnistor sub nici o forma nu o voi dezmembra. si daca nu o vand asa cum imi doresc eu, o voi pastra.

salut!

Bafta la vanzare, e un motor f bun .Pentru oras este ideal.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.