Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

adrian25

cumpăr Vand Mobra 50s

Recommended Posts

punr totusi un pret ....

acte ai la ea?

habar nu am ce pret sa pun...ideea e ca acte am un certificat intinat din care nu se mai intelege mare lucru,dar pot da o declaratie pe proprie raspundere,in plus mobra a fost refacuta de un foarte bun amic care le-a luat pe aman2 de la un mos de prin fagaras...

daca e vreun pasionat care sa le vrea,discutam...eu ma multumesc cu o pereche de cizme de enduro sau o casca si ochelari...iar ca bani,sa zicem un 3 mil fix,fara nici un pic de negociere!!!

paris8022008197.jpg

w1024.png

paris8022008198.jpg

w1024.png

deci pe langa asta mai este una dar care nu merge...cadru.motor...furca,amortizoare...etc-etc!!!

rolul ei a fost sa invet sa merg pt prima oara cu o motoreta.acum am o honda enduro de 250cc cu care sper sa ma obisnuiesc vara asta,iar astea stau degeaba...

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

ok.. vreau sa vin sa o vad..nu te mai sun acum ca e tarziu. Te sun maine. Daca poti sa ne intalnim ..vb la tel

In ce zona se poate vedea?

Link la postare

motocicleta este in campulung muscel(cea din poza),iar a 2-a si restul de piese sunt la curtea de arges...mai vreau sa va spun ca am si cutiile de la asta albastra,dar nu sunt vopsite si nu le-am mai pus!!!...

motocicletele s-au dat!!!...am vazut ca 2 mobre pot intra intr-un golf 3...prietenul de le-a cumparat are acelerasi pasiuni ca mine...adica pierdem bani pe vechitruri...noroc ca mai facem si schimburi :victory:

sa le pastrezi sanatos andy si sa mi-o mai dai si mie...eu nu-ti dau cursiera pt ca nu-ti place cu coarnele intoarse:P

Link la postare

am ajuns ok ...sunt cu ele in masina ca nu am mai avut timp sa le dau jos asa ca abia maine cand ajung acasa le aranjez

mersi....vb

Link la postare
habar nu am ce pret sa pun...ideea e ca acte am un certificat intinat din care nu se mai intelege mare lucru,dar pot da o declaratie pe proprie raspundere,in plus mobra a fost refacuta de un foarte bun amic care le-a luat pe aman2 de la un mos de prin fagaras...

daca e vreun pasionat care sa le vrea,discutam...eu ma multumesc cu o pereche de cizme de enduro sau o casca si ochelari...iar ca bani,sa zicem un 3 mil fix,fara nici un pic de negociere!!!

paris8022008197.jpg

w1024.png

paris8022008198.jpg

w1024.png

deci pe langa asta mai este una dar care nu merge...cadru.motor...furca,amortizoare...etc-etc!!!

rolul ei a fost sa invet sa merg pt prima oara cu o motoreta.acum am o honda enduro de 250cc cu care sper sa ma obisnuiesc vara asta,iar astea stau degeaba...

pleaca tata cu aia a ta de aici!

Link la postare

zsoska tata...dute ma si plimba ursu!...

Rog sa fie sters tot topicu pt ca ma dispera telefoanele si dupa juma de an de cand am dat anuntu!Chiar nu stiti sa cititi pana jos?

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.