Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Bogdan29

expirat Vand/schimb Husqvarna Te410

Recommended Posts

VAND/SCHIMB HUSQVARNA TE 410

AN FABIRCATIE 1996

PUTERE 34CP

KILOMETRI 5100 (REALI)

ULEI SCHIMBAT, PLACUTE FRANA NOI FATA PATE

MERGE SI ARATA SUPER. CAUCIUCURI DE CROSS SI DE STRADA(NOI). A FOST CUMPARATA DIN GERMANIA IN LUNA APRILIE 2009 DIN GERMANIA DE LA O CUNOSTINTA O FOLOSEA RAR IN WIKEND DE ACEEA DOAR 5000KM. CA NOU NU ARE CARENE CREPATE NU A FOST CAZUTA NICI O DATA.

ASTEPT OFERTE FARA DIFERENTE DIN PARTEA MEA. ACCEPT SCHIMBURI CU AUTO INMATRICULAT IN ALTE TARI CU POSIBILITATE DE CIRCULARE + PRELUNGIREA PERIODEI

PRETUL PENTRU VANZARE 2100EURO NEG.

post-9976-1242059302_thumb.jpg

post-9976-1242059385_thumb.jpg

post-9976-1242059302_thumb.jpg

post-9976-1242059385_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

scuze ca ma bag dar se vand cross-uri din 2001 la banii carei ceri tu si sa fim seriosi un cros din 96 si-a luat coxul nu-i ca un motor calm am cross si innca din 2003 si i-am schimbat daja segmentii intrun regim de mers pe dealuri si fun scuze ca am intervenit bafta oricum la vanzare ca prost nu e ala care cere mai departe stii continuarea

Link la postare

salut. oferi langa husqvarma 3-400euro pentru golf 2 portocaliu??? si pastrezi tu cauciucuriele de strada!

Link la postare

sal,schimb hyundai lantra 97,1.8,140cp,full electric ,inmatriculat ,cu motorul tau ca-mi place numai daca ai acte.tr. detalii vezi id soo_locco -URGENT K TRECE VARA

Link la postare
scuze ca ma bag dar se vand cross-uri din 2001 la banii carei ceri tu si sa fim seriosi un cros din 96 si-a luat coxul nu-i ca un motor calm am cross si innca din 2003 si i-am schimbat daja segmentii intrun regim de mers pe dealuri si fun scuze ca am intervenit bafta oricum la vanzare ca prost nu e ala care cere mai departe stii continuarea

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.