Mergi la conţinut
Autentifica-te  
Vlad Sion

Duminica Spalati Motorul Cu Prioritate Si Mai Ieftin

Recommended Posts

Incepand de saptamana aceasta Spalatoria A&A organizeaza Duminica motocicletelor !

Asta inseamna ca motocicletele au prioritate si beneficiaza de un tarif de 10 RON

Pentru mambrii Pro-Bike costul unui spalat este de 8 RON

un spalat de motociclete la A&A inseamna:

- Degresat cu solutie de spalat motoarele - scoate orice urma de ulei garantat - chiar si de pe lant la cerere

- spalat cu apa si detergent

- Clatit

- Uscat si suflat cu aer comprimat ca sa nu ramana pete si scursuri

- curatat jante de petele de ulei cu sprey degresant

- la cerere si gratuit se pune la dispozitie un stander pentru ungerea lantului.

Incercati si dati un feedback chiar aici pe forum !

Va multumesc !

post-14142-1242128246_thumb.jpg

post-14142-1242128257_thumb.jpg

post-14142-1242128969_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

daca mergem in cursul saptamanii nu mai avem prioritate si ne iau si pielea de pe noi ?

intrebarea nu este malitioasa... azi chiar am de gand sa merg sa imi spal motoreta. de regula merg la OMV la self service numai ca a inceput sa lase de dorit.

Link la postare
daca mergem in cursul saptamanii nu mai avem prioritate si ne iau si pielea de pe noi ?

intrebarea nu este malitioasa... azi chiar am de gand sa merg sa imi spal motoreta. de regula merg la OMV la self service numai ca a inceput sa lase de dorit.

in principiu nu mai ai prioritate cit despre tarif teoretic este de 10Ron (fara reducerea de membru) dar am sa vb cu patronul sa vad ce se poate face.....

sau daca ajungi acolo poti sa intrebi !!

Link la postare

am mers azi sa imi spal motoreta... baietii fac toate operatiile descrise si sunt foarte amabili. va recomand sa mergeti la ei... asa scapati de cocalarii de la spalatoriile `regular`si plecati cu o motoreta super curata.

Link la postare
buna spalatoria, am spalat de 2 ori motoreta acolo, nu a fost in viata ei asa de curata si de ingrijita :D

haideti ca la 10 ron e deja mocangeala ;)

Duminica 8 pentru membrii !!

Vreun Feedback nou ??

Link la postare

Am fost si eu, erau masini la coada dar m-au bagat imediat in spatele unei masini. A spalat-o de nu s-a vazut (jegul).

Duminica 8 ron mi se pare muilt prea ieftin, mai ales ca o spala bine. O sa mai merg!!

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.