Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

beleth

chopper Doar 1800 Euro Yamaha Virago Xv535

Recommended Posts

Scurte detalii an fabricatie 1994 27800 km consumabilele schimbate km reali inmatriculata fara itp. Filmuletu spune tot.

up

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

ofer eu 1700eu pe loc...valabil doar pana sambata oferta..sau imi oferi tu 4000eu plus moto pe masina.avand in vedere ca piatra moto e la pamant,gandeste-te la oferta..

Link la postare
ofer eu 1700eu pe loc...valabil doar pana sambata oferta..sau imi oferi tu 4000eu plus moto pe masina.avand in vedere ca piatra moto e la pamant,gandeste-te la oferta..

Link la postare

salut..am 1900 de euro...daca doresti asa si motorul e impecabil cum arata si filmuletul tinem legatura si in maxim 5 zile facem afacerea....

Link la postare
salut..am 1900 de euro...daca doresti asa si motorul e impecabil cum arata si filmuletul tinem legatura si in maxim 5 zile facem afacerea....

Link la postare

Link la postare
imi mentin oferta...saptamana trecuta am facut revizie totala la masina,totul trecut in cartea de service...verificare,asigurare facute...ne mai intelegem la diferenta .. :beer:

Link la postare

still up :blahblah1:

ia viraga neamule

still up :beer:

Scurte detalii an fabricatie 1994 27800 km consumabilele schimbate km reali inmatriculata fara itp. Filmuletu spune tot.

up

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.