Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Recommended Posts

Yamaha Fazer 600

An 98,

Asa am cumparat-o, fara carena (mie mi-a placut).

Primul proprietar in Romania.

Cauciucuri Michelin Pilot Road (maxim 500 km).

Are undeva pe la 30.000 de kilometri (bordul nu este original si arata 50 si ceva de mii).

Silentioasa de parca are motor electric (asta-i unul dintre "defectele" modelului).

Stare estetica acceptabila, stare tehnica buna (totusi are o varsta).

ITP septembrie 2010

8.000 RON FIX

0723.467.450

crash bar

Yamaha ...la pret de GS 500!

ymsg: moroiul@yahoo.com

Ok, daca in lei e prea mult, atunci poate 1900 de euro e mai bine

:huh:

post-6704-1242622658_thumb.jpg

post-6704-1242622668_thumb.jpg

post-6704-1242622676_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de intrebare dar nu-mi plac carenatele.

NOU!!!

BONUS si ceva echipament sh de vreo 2oo de euro (casca shark S800 M), pantaloni si geaca touring luate de pe louis, geaca louis, pantaloni vara probiker, geaca Madhead mai de vara - purtata de 2 ori cate 30 de minute, manusi vara din piele. 2 cagule. Tot ce am! Toate marimea M si toate moca pentru cumparatorul atelajului.

Ma las de treaba, imi iau cros si ma rup prin paduri ca m-am saturat de sosele si idioti

up!

nimic. ok, minus 100 euro!

1800!

1750!

up

Multumesc de intrebare dar nu-mi plac carenatele.

NOU!!!

BONUS si ceva echipament sh de vreo 2oo de euro (casca shark S800 M), pantaloni si geaca touring luate de pe louis, geaca louis, pantaloni vara probiker, geaca Madhead mai de vara - purtata de 2 ori cate 30 de minute, manusi vara din piele. 2 cagule. Tot ce am! Toate marimea M si toate moca pentru cumparatorul atelajului.

Ma las de treaba, imi iau cros si ma rup prin paduri ca m-am saturat de sosele si idioti

up!

1800!

1750!

up

Link la postare

NOU!!!

up!

1800!

1750!

up

chiar merita!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.