Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

ane_ane tst

arhivat Honda Cbr954

Recommended Posts

De vanzare honda cbr 954, toba leo vince, furtune frana racing, crash cage, bujii iridium noi, ulei + filtre schimbate de 500km cauciucuri 80%bune. Motoreta a suferit o usoara lovitura in carena frontala ( parbrizul este intact) ii trebuie bord care a fost spart cadranul, dar functionaeaza. In plus mai ofer o carena lat dreapta si un parbriz nou duble buble pretul este de 3000 euro pana luni 0723352018 se poate vedea in bucuresti

up

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
:huh: suntem in 29.05... :wacko:<_<

Pai daca nu pune poze...... :nea: nu are rost sa fac "pe orbeste" 500km

Desi cred ca o sa am drum prin capitala in scurt timp :biggrin:

Daca te intereseaza s-o vezi esti invitatul meu. Se poate vedea in bucuresti, pana luni 25.05.2009 mai este valabil pretul. Poze nu am cum sa-i fac detalii telefonic. Multumesc

A ramas inca de vanzare :yes:

:dance:

Daca ai poze dar nu le poti pune, zi-mi si rezolvam :yes:

Link la postare
Pai daca nu pune poze...... :nea: nu are rost sa fac "pe orbeste" 500km

Desi cred ca o sa am drum prin capitala in scurt timp :biggrin:

Daca ai poze dar nu le poti pune, zi-mi si rezolvam :yes:

Link la postare
Da am poze si nu am reusit sa le pun..... daca ma poti ajuta ti-as fi recunoscatoare :beer:

Sub fereastra in care scrii postul, este un chenar gol langa care e butonul de Browse, apesi pe el, si-ti va aparea o fereastra cu directoare si fisiere de pe Hdd-ul tau, te duci pe poza, si apesi pe butonul de comanda Open din fereastra respectiva, aceasta se va inchide, aparand calea catre fisierul respectiv in chenarul care era amainte gol, si apoi apesi pe butonul de linga Browse, pe care scrie pe fondal verde UPLOAD, dupa care dai Add Post ca deobicei, si gata :D

Link la postare
Sub fereastra in care scrii postul, este un chenar gol langa care e butonul de Browse, apesi pe el, si-ti va aparea o fereastra cu directoare si fisiere de pe Hdd-ul tau, te duci pe poza, si apesi pe butonul de comanda Open din fereastra respectiva, aceasta se va inchide, aparand calea catre fisierul respectiv in chenarul care era amainte gol, si apoi apesi pe butonul de linga Browse, pe care scrie pe fondal verde UPLOAD, dupa care dai Add Post ca deobicei, si gata :D

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.