Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Nimic

arhivat Vand Honda Cbr F3 An 97 999 Eu

Recommended Posts

motocicleta nu are carenaj are doar rezervoru si o masca street fighter , acte tot se poate inmatricula

PRET 1000 eu

07675050003

bucuresti

up

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

schimb cu o cagiva ala rossa 350cc? ti-am mai zis de ea in topicul cu aprilia cred :)

Link la postare

Acu eu stiu la ce sa ma astept. Ca scrie clar si in primul post "lipsa carene" dar eram curios sa vad macar daca cadrul, furca, si alte chestii sunt intregi.

Link la postare

am fost eu sa vad motoru sapt trecuta, in afara faptului ca nu are carene motoru arata foarte bine, eu zic ca merita banii la anul ei, km putni o mica investitie in el si iese ceva frumos :D

bafta la vanzare

Link la postare

Aha.. nu conteaza, bine macar ca am vazut cam despre ce e vorba. Pare ok in poze. Daca si functioneaza normal, atunci pt sa spun UP pt ca 1000 de euro nu-i mult si bafta la vanzare.

Daca as fi avut bani, poate ma interesam mai mult (veneam sa il vad, vorbeam la tel) dar cum nu am niciun chior momentan, stau in banca mea :(

Link la postare

r1 nu este al meu este a fratelui meu atatea detalii mia dat despre motoreta si nu pot sa iti rasp la intrebarile puse de tine astept sa vina acasa si iti rasp cu cea mai mare placere

up

Link la postare

unde se poate vedea? hai sa-ti dau enduro ala...acte calumea...totul ok...consumabile aproape noi, ulei castrol in ea...etc

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.