Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

chino

vand 1000rr Pe Auto

Recommended Posts

Imi vand motocicleta ... CBR 1000RR

Aprox 14000 km reali, consumabile schimbate la 13000 km (placute frana fata&spate, ulei motor si filtru ulei, cauciuc fata pilot power nou - tot la 13000 km shcimbat)

Reviziile au fost facute la Intermotorcycle - de unde a fost si cumparata in 2007.

Din punct de vedere tehnic motocicleta este IMPECABILA.

Din punct de vedere optic, pentru un pretentios trebuie revopsita. Eu am facut-o portocaliu pe gustul meu.

Ma despart cu greu de ea, insa nu este exact ceea ce caut eu de la o motocicleta. Prea pentru circuit pentru mine + ca mi-am luat alta si asta sta degeaba, e pacat de ea.

Ma intereseaza si schimb cu autoturism. Astept ofertele voastre.

Cash 5499 eur

Schimb 6299 eur

Preturile sunt fixe si nu se negociaza!

Telefon: 0726 265 318 / 0748 16 16 31

dsc00208g.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Imi vand motocicleta ... CBR 1000RR

Aprox 14000 km reali, consumabile schimbate la 13000 km (placute frana fata&spate, ulei motor si filtru ulei, cauciuc fata pilot power nou - tot la 13000 km shcimbat)

Reviziile au fost facute la Intermotorcycle - de unde a fost si cumparata in 2007.

Din punct de vedere tehnic motocicleta este IMPECABILA.

Din punct de vedere optic, pentru un pretentios trebuie revopsita. Eu am facut-o portocaliu pe gustul meu.

Ma despart cu greu de ea, insa nu este exact ceea ce caut eu de la o motocicleta. Prea pentru circuit pentru mine + ca mi-am luat alta si asta sta degeaba, e pacat de ea.

Ma intereseaza si schimb cu autoturism. Astept ofertele voastre.

Cash 5499 eur

Schimb 6299 eur

Preturile sunt fixe si nu se negociaza!

Telefon: 0726 265 318 / 0748 16 16 31

cate kg de kit ai in carene ? =))

Link la postare
cate kg de kit ai in carene ? =))

mult mai putin decat cantareste creierul tau ... si vorbesc in grame :rolleyes:

ontopic: motocicleta este cazuta de pe bloc, are cadrul stramb, furcile strambe, etc etc :)))

nu mai sunati pentru schimburi cu masini cu volan pe partea dreapta! nu ma intereseaza :)

bump

Link la postare
mult mai putin decat cantareste creierul tau ... si vorbesc in grame :rolleyes:

ontopic: motocicleta este cazuta de pe bloc, are cadrul stramb, furcile strambe, etc etc :)))

nu mai sunati pentru schimburi cu masini cu volan pe partea dreapta! nu ma intereseaza :)

bump

induiesator anuntu tau =)) app o masina cu volanu pe mijloc te intereseaza la schimb?

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.