Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

lethal_ast

cumpăr Piese Schimb

Recommended Posts

Piese schimb import italia pentru orice model de scuter si motor. In cazul in care nu am ceea ce doriti in stoc (livrare in 48 ore) , prin comanda italia durata livrarii este de 3-4 zile.

YMess:rottero_shop

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Ma interesa piese pentru o Aprilia RS-50 din 1993: toba finala (arrow de preferinta), placute frana, pompa frana spate, claxon, oglinzi, semering amortizoare fata (sau furca intreaga in cel mai rau caz).

Multumesc si spor la vanzare.

Link la postare
Ma interesa piese pentru o Aprilia RS-50 din 1993: toba finala (arrow de preferinta), placute frana, pompa frana spate, claxon, oglinzi, semering amortizoare fata (sau furca intreaga in cel mai rau caz).

Multumesc si spor la vanzare.

placute frana, pompa frana spate, claxon, oglinzi, semering amortizoare fata am..dar mai putin toba finala. daca o vrei neaparat intr`o saptamana o poti avea.

Link la postare
placute frana, pompa frana spate, claxon, oglinzi, semering amortizoare fata am..dar mai putin toba finala. daca o vrei neaparat intr`o saptamana o poti avea.

DA! :D Vreau neaparat! Dar mai intai vreau niste preturi la piese. Da-mi te rog un PM cu preturile sau da-mi adresa de mess sa vorbim.

Link la postare
Piese schimb import italia pentru orice model de scuter si motor. In cazul in care nu am ceea ce doriti in stoc (livrare in 48 ore) , prin comanda italia durata livrarii este de 3-4 zile.

DPR7EIX-9

Link la postare

YMess:rottero_shop

Crash bar pEntru BMW R 1100R ? multumesc

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.