Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

todelo

arhivat Gsxr 1000 K5

Recommended Posts

gixxer 1000 k5

18mii km

accesorizat

pretz 7500

mai multe detalii poze si video pe mess

rog doar cei interesati!!!

:wub:

se poate vinde si stock la pretz de 7 mii :P

nu doresc schimburi cu absolut nik!!!!

up

filtru aer k&N

filtru ulei k&N

manete pazzo racing short

toba racefit exhaust

ulei sylkolene full sintetic

saua personalizata

crash r&g

capete ghidon ascutite+windscreen bolt ascutite

protectie far culoare neagra

alarma

2 chei+ 2 telecomenzi

service history

primul proprietar in tara

detin acest motor de la 6 mii km

este in stare ireprosabila

167 cai putere la roata

ofer si sistem de xenon nemontat

:rolleyes:

post-9414-1245215417_thumb.jpg

post-9414-1245368142_thumb.jpg

post-9414-1245368215_thumb.jpg

post-9414-1245215417_thumb.jpg

post-9414-1245368142_thumb.jpg

post-9414-1245368215_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

cai la roata fata?

Sincer sa fiu motocicleta asta stock mai mult de 141 cai la roata spate nu are niciodata.Hai sa fiu generos si sa spun ca filtru+evacuare+comp o duc la 153 dar 172 deja...e sf.

Totusi poate spui si alte modificari.

Link la postare

cai la roata fata?

Sincer sa fiu motocicleta asta stock mai mult de 141 cai la roata spate nu are niciodata.Hai sa fiu generos si sa spun ca filtru+evacuare+comp o duc la 153 dar 172 deja...e sf.

Totusi poate spui si alte modificari.

Link la postare

unde :diablo: ai gasit tu ca gsxr-ul de 1000 in 2005 are stoc 141 de cai?si totusi pana la urma la care roata fata sau spate?(are cumva tratiune integrala si noi nu stiam?),auzi mai Todea pune in descriere mai ca ai si tractiune integrala,mai trece si cauciucurile alea de iarna cu lanturi.....aa da si computeru ala pentium 2 ce ti la adus mos craciun in 2005 ca e varianta stoc pt motor...baga baga

Link la postare

Pe un dyno poate sa aiba 170, pe altul 160....chiar pe acelasi dyno poate sa arate valori diferite in functie de benzina sau daca e legata bine si nu aluneca cauciucul pe stand. Pe un dyno la Brasov arata altfel decat pe un dyno la craiova

Asta e important la motoreta...10 cai in plus sau in minus?

Link la postare

Remarca pentru roata fata era o gluma dar observ ca nu posedati pragul minim de inteligenta ca sa o intelegeti.

Graficele le poti lua de pe google asa ca te rog.

Te-as ruga sa ''cobori'' la nivelul meu si sa spui modificarile aduse motorului.

Caii pe care ai spui tu sunt aproximativ cei afirmati de catre producator iar in acest caz nu sunt cei la roata,plus ca aia umfla.

Vad ca ti-ai pus amicii sa iti ia apararea.

Am avut pe mana acest model in in 2005 si avea si ceva bani bagati in el dar pana la 172 de cai la roata mai era foarte mult de mancat.

Astept sa ma contrazici cu argumente reale nu cu mistouri.

p.s. 141 de cai la roata este puterea reala,stock.

Link la postare

Remarca pentru roata fata era o gluma dar observ ca nu posedati pragul minim de inteligenta ca sa o intelegeti.

Graficele le poti lua de pe google asa ca te rog.

Te-as ruga sa ''cobori'' la nivelul meu si sa spui modificarile aduse motorului.

Caii pe care ai spui tu sunt aproximativ cei afirmati de catre producator iar in acest caz nu sunt cei la roata,plus ca aia umfla.

Vad ca ti-ai pus amicii sa iti ia apararea.

Am avut pe mana acest model in in 2005 si avea si ceva bani bagati in el dar pana la 172 de cai la roata mai era foarte mult de mancat.

Astept sa ma contrazici cu argumente reale nu cu mistouri.

p.s. 141 de cai la roata este puterea reala,stock.

Link la postare

Dupa cum am spus mai sus am avut aceasta motocicleta inca de la aparitie si cu ceva upgradeuri.Ma enerveaza atitudinea unor oameni care afirma anumite lucruri fara a avea o baza reala.Daca motocicleta asta avea 172 cai roata reali fii sigur ca la 7 mii o dadeai rapid.

E o motocicleta frumoasa dar nu mai exagera cu puterea.

Daca chiar are ceva upgradeuri care pot justifica puterea te rog enumare-le si iti garantez ca se schimba situatia.

Vezi ca motorul lui Onoroiu,tot un K5 avea peste 180 de cai/roata reali.Ia intereseaza-te cati bani s-au bagat in ea.

Link la postare

Dupa cum am spus mai sus am avut aceasta motocicleta inca de la aparitie si cu ceva upgradeuri.Ma enerveaza atitudinea unor oameni care afirma anumite lucruri fara a avea o baza reala.Daca motocicleta asta avea 172 cai roata reali fii sigur ca la 7 mii o dadeai rapid.

E o motocicleta frumoasa dar nu mai exagera cu puterea.

Daca chiar are ceva upgradeuri care pot justifica puterea te rog enumare-le si iti garantez ca se schimba situatia.

Vezi ca motorul lui Onoroiu,tot un K5 avea peste 180 de cai/roata reali.Ia intereseaza-te cati bani s-au bagat in ea.

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.