Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

hunters

cumpăr Vand Ij Planeta 5

Recommended Posts

vand ij planeta 5 cu acte in regula este inmatriculata cu nr noi. motorul merge impecabil recent refacut inca este in rodaj, are cauciuc pe spate nou nout, iam pus aprindere electronica, saua este refacuta, bord nou, semnalizari noi + multe alte maruntisuri. piese mai am la ea o roata un cilindru cu piston la r2 etc etc. asigurare platita rca pana in decembrie , itp pana in 2010 luna a 10 a. pret 25 mil neg ID timica_fara_frica telefon 0751109556 numa ca pot raspunde dupa ora 14 ca sunt la scoala

post-20781-1245239994_thumb.jpg

post-20781-1245240006_thumb.jpg

post-20781-1245240026_thumb.jpg

post-20781-1245240089_thumb.jpg

post-20781-1245240103_thumb.jpg

post-20781-1245240116_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

sal scuze ca nu tiam raspuns da am fost plecat din tara si nu am putut verifica ce sa intamplat pe site. deocamdata nu o mai vand ca am facut rost de bani da la anu poate am sa trec pe altceva

Link la postare

vand ij planeta 5 cu acte in regula este inmatriculata cu nr noi. motorul merge impecabil recent refacut inca este in rodaj, are cauciuc pe spate nou nout, iam pus aprindere electronica, saua este refacuta, bord nou, semnalizari noi + multe alte maruntisuri. piese mai am la ea o roata un cilindru cu piston la r2 etc etc. asigurare platita rca pana in decembrie , itp pana in 2010 luna a 10 a. pret 25 mil neg .......... valabil din nou

Link la postare

SALUTARI

MAI ESTE VALABIL ANUNTUL???

DACA DA LASA SI TU UN NR.DE TELEFON SA PUTEM DISCUTA:telephone:

SALUTARI

MAI ESTE VALABIL ANUNTUL???

DACA DA LASA SI TU UN NR.DE TELEFON SA PUTEM DISCUTA:telephone:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.