Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Ataemonus

vand Vind : Casca Moto Integrala Vemar Vsrev Italy (f101) Masura M

Recommended Posts

Vind una bucata casca moto integrala, marca Vemar, model VSREV Italy, cod F101. Marimea M, sau 57/58 cm calota.

Casca e noua, nepurtata, vine in cutia ei originala, cu saculet pentru carat, plus o viziera neagra.

Am cumparat-o pentru ca mi-a placut design-ul, dar de purtat....deloc.

Pret 700 RON.

Contact PM.

Poza si review si detalii mai jos.

http://www.webbikeworld.com/r2/motorcycle-...et/vemar/vsrev/

http://www.motorcycle-superstore.com/1/1/3...aly-Helmet.aspx

Anyone ?

^up.

Sus.^^

post-12441-1245985007_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Vind una bucata casca moto integrala, marca Vemar, model VSREV Italy, cod F101. Marimea M, sau 57/58 cm calota.

Casca e noua, nepurtata, vine in cutia ei originala, cu saculet pentru carat, plus o viziera neagra.

Am cumparat-o pentru ca mi-a placut design-ul, dar de purtat....deloc.

Pret 700 RON.

Contact PM.

Poza si review si detalii mai jos.

http://www.webbikewo...et/vemar/vsrev/

http://www.motorcycl...aly-Helmet.aspx

Anyone ?

^up.

Sus.^^

SALUTARI

TE ROG SA ATASEZI FOTOGRAFII REALE ,FACUTE LA LUMINA BUNA SI CAT MAI MULTE POZITII

LA PRETUL CARE VREI PE CASCA CRED CA UN POSIBIL CUMPARATOR (interesat) VREA SA VADA PE CE DA BANII...

SPOR....

Link la postare

Sa stii ca nu arata altfel in realitate decat in poze facute de mine sau de altii, nu are proprietati magice casca ;)

Si chiar nu e nevoie sa scrii totul cu majuscule, am invatat prin clasa I sa citesc si litere mici.

Iar daca pretul iti pare mare, poti incerca eBay, e la 200+ Euro, si nu primesti nici viziera neagra, nici poze, nici posibilitatea de a o proba, sau te duci la dealer-ul Vemar unde dai 300 Euro pe ea, o vezi, o probezi, iar o viziera costa 200 RON.

Anyway, sus, 700 RON cu 2 viziere sau 650 RON cu viziera stock.

Link la postare

Salut,

Nu am nevoie de casca dar, mi-a atras atentia pentru designul care-l are. Spune care este cel mai mic pret la care te-ai gandit s-o dai complecta, cu ambele viziere, saculet, cutie etc. si daca-mi convine poti s-o si trimiti. Daca vrei poti sa ma si suni la 0723256803 sau la 0742421303.

Te salut.

Link la postare

Salut,

Care este ultimul pret la care te-ai gandit s-o dai, daca-mi permit s-o iau ca a trei-a casca am luat-o. Sau daca vrei poti sa ma suni la 0723256803.

Sal.

Link la postare

600 RON cu ambele viziere.

Insa pina la Arad e posibil sa mai coste 40-50 RON curierul, FanCourier adica.

Eu cred ca am fost destul de clar, nu stiu care mai e misterul sau de ce trebuie sa mai intrebi odata.

Link la postare

Salut,

Scuze, dar nu mi-a aparut imediat mesajul si am crezut ca nu s-a postat. Daca poti trimite-mi un mesaj cu numarul tau de tel. sa vorbim mai concret, iar adresa pe care trebuie s-o trimiti este :sediul Fancurier Arad in atentia d-lui Brinzas Sebastian, tel. contact 0723256903, pentru ca sunt in relatii foarte bune cu patronul si nu platesc taxe de transport, doar rambursul.

Te salut.

Salut,

Scuza-ma dar am gresit o cifra la numarul de telefon, mai precis numarul de tel este 0723256803 , ti-lam trimis inca o data mai devreme, poti sa-l verifici

Cu bine.

Link la postare

O sa intreb daca o pot trimite la sediul lor, insa nu garantez ca se poate, ca sa fac comanda la ei pe site imi trebuie o adresa ;)

Oricum, ii sun maine si intreb, insa daca esti in relatii bune cu FanCourier poti trimite chiar tu curierul sa ridice casca, daca vrei iti dau adresa prin PM.

Ei bine, cum era de asteptat, FanCourier mi-au cam ras in nas atunci cand le-am spus ca vreau sa trimit pachet cu ramburs la unul din sediile lor.

Asa ca, daca esti interesat, ramane ori sa gasesti tu o metoda de transport, daca nu vrei sa platesti transportul, ori trimit cu ramburs pe o adresa exacta, nu aiurea in tramvai, si te descurci cu cine stii tu acolo.

LE : M-am lamurit si cu biker-ul, posibil o tentativa de tzeapa, asa ca up.

Link la postare

Salut,

Ma mir ca spui ca a fost o tentativa de teapa din moment ce ti-am dat numerele de telefon, dar na, poate tu nu poti intalege cand cineva nu poate sa nu are timp sa stea toata ziua pe net ca tine. Sa sti ca am vandut si cumparat mult pe acest site si nu am tras teapa la nimeni, asta poti sa vezi la reveuri, daca sti sa te uiti. Eu voi fi de miercuri pana vineri in Bucuresti si daca ma suni sau imi dai numarul de telefon ne putem intalni la hotelul unde sunt cazat sa vad si sa incerc casca, daca nu sa fi sanatos.

Cu bine,

Bike

Link la postare

Ma rog, o fii cum spui tu, insa mi se pare total aiurea sa ceri cuiva sa iti trimita cu ramburs un bun dar nu pe adresa si numele tau, ci aiurea.

Cum mail-uri de notificare nu am mai primit, nu am apucat sa iti raspund la timp.

PS. Invata si tu sa scrii in limba materna, adica doi de i unde este cazul, si nu mai poci cuvintele, reveuri nu exista in DEX.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.