Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

bamse

expirat Geaca Piele Alpinestars Sp-1 Jacket-noua

Recommended Posts

am comandat-o din Germania,ajunge in Bucuresti pe data de 29 iunie 2009,as vrea sa o vand pt ca intre timp am luat alta geaca piele tot alpinestars...

vreau sa o dau cu cat am cumparat-o 392 euro,nu castig nimic la ea,marime 48...are toate actele provenienta si este noua luata din magazin..este neagra cu semnul alb...dc doriti mai multe informatii si poze ma gasiti pe mess sau mail....loren_oancea@yahoo.com sau 0723/154.831

1.2-1.4mm full-grain leather for excellent abrasion resistance. -- Multiple-stitched main seam construction for maximum tear resistance. -- Removable CE certifi ed soft protectors. -- Ergonomically placed stretch Kevlar® panels for optimal fl exibility. -- Velcro® waist adjustment straps. -- Leather fl ex zones. -- Waist connection zipper allows attachment to selected Alpinestars Leather and Textile pants. -- MotoGP profi le, ventilated sport hump for improved aerodynamic and ventilation performance. -- Soft neoprene, comfort cuff and collar construction. -- Chest pad compartments with PE protection (Alpinestars Bionic chest guards available as accessory upgrade). -- YKK Semi Auto Lock zippers. -- Removable thermal vest liner. -- Multi panelled lining construction. -- Die cut ventilation. -- Die-cut leather 3D front chest logo. -- Micro injected logos. -- Back Protector compartment with PE padding (CE certifi ed RC back Protector available as accessory).

post-3511-1246007532_thumb.jpg

post-3511-1246035938_thumb.jpg

post-3511-1246007532_thumb.jpg

post-3511-1246035938_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

sincer inca nu a ajuns la mine,nu am dat pt ea nici un ban,este trimisa cash on delivery,adica platesti cand ajunge la tine,o pot refuza fara sa pierd absolut nici un ban,dar am zis ca poate este cineva interesat,eu nu am nimic de pierdut si nimic de castigat...

up...

nu mai e valabil...

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.