Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

CapnJackSparrow

cumpăr Cumpar Combinezon

Recommended Posts

Salut! Caut sa cumpar un combinezon nou (sau probat) pentru dimensiunile: 1,86 m si 65 de kg (sunt foarte slab). Sa aiba protectii hard la ganunchi, umeri, coate. Daca are si protectie pentru tibie cu atat mai bine! Preferabil sa fie alb sau negru (sa dea bine pe orice motor). Sa fie produs de o firma renumita, nu de vreun no-name. Dainese, Berik, Alpinestar, Arleen Ness, etc. sunt bune! Mie imi place cel mai mult Berik Blade, dar e prea scump pentru buzunarul meu! Ofer maximum 12 milioane lei vechi! Lasati o oferta si dupa Bacalaureat o sa decid!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
E prea mic pentru dimensiunile mele! Multumesc oricum! Alte oferte?

am eu unu marimea 44. daca te inereseaza da-mi PM

edit: scuze acum am vazut. cred ca tii larg asta. e pt cineva mai mare

Link la postare
Salut! Caut sa cumpar un combinezon nou (sau probat) pentru dimensiunile: 1,86 m si 65 de kg (sunt foarte slab). Sa aiba protectii hard la ganunchi, umeri, coate. Daca are si protectie pentru tibie cu atat mai bine! Preferabil sa fie alb sau negru (sa dea bine pe orice motor). Sa fie produs de o firma renumita, nu de vreun no-name. Dainese, Berik, Alpinestar, Arleen Ness, etc. sunt bune! Mie imi place cel mai mult Berik Blade, dar e prea scump pentru buzunarul meu! Ofer maximum 12 milioane lei vechi! Lasati o oferta si dupa Bacalaureat o sa decid!

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=62369

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.