Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

faraonu

cumpăr Simson De Vanzare

Recommended Posts

ce-i ma cu rondiu asta?:))))))telescoape din teava de gard...du-o la fier vechi nene..:)))inainte sa va aopucati de modificat mesterilor mai datzi o geana pe net cum se face una alta..:))bafta

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Auzi bai flacau tu ai probleme cu capu sau mi se pare mie??? Omu asta vinde(tot respectu pt ceea ce a creat!) daca nu cumperi taci! Sunt curios daca limita puterii de fabricatie a persoanei care vinde depaseste limita imaginatiei tale??? Sa votam sa vedem ce iese flacau???

Link la postare
ce-i ma cu rondiu asta?:))))))telescoape din teava de gard...du-o la fier vechi nene..:)))inainte sa va aopucati de modificat mesterilor mai datzi o geana pe net cum se face una alta..:))bafta

:huh:

Un pic enervant comentariul tau... fiecare are dreptul la o parere. Poate ca altii au reusit sa faca mai multe ca mine. Eu strangeam fiecare leut si fugeam la strungar, stateam iarna imbracat cu 3 pulovere si dadeam cu flexu, stateam cu zilele pe net sa caut cat mai multe informatii, stresam pe cei mai experimentati ca mine sa vina sa dea o sudura sau sa ma lumineze unde nu ma pricepeam.

A fost un vis frumos, poate daca aveam timp il realizam, chiar si numai pentru o plimbare de duminica de juma de ora.

Intre timp programul s-a dilatat la 10 ore pe zi si sambata pana la 12. Si am si nevasta si un BMW 1100 GS care abia asteapta sa fie incalecat. S-au intamplat multe de cand am inceput constructia lui... Pentru unii pasiunea nu are limite. Pentru mine limitele sunt familia timpul ramas pentru relaxare. De aceea este la vanzare pentru o suma modica din punctul meu de vedere, al celui care a bagat o groaza de bani, timp si daruire pentru a realiza ceva frumos.

Acum cateva zile a sunat cineva si mi-a zis ca dupa ce face nunta vrea sa vina sa ia motorul si sa continue ce am inceput. Am scazut fara sa stau pe ganduri la 500 de RON cu conditia sa il ia si sa aiba grija de el. Poate ca asta spune ceva despre mine si despre "bucata asta de fier". Daca ar fi fost in Mangalia poate ca l-as fi dat degeaba, macar sa il vad din cand in cand.

Cat despre tine Domnule Bica... iti doresc sa ai numai impliniri si sa te bucuri cat mai mult de ce ai.

Apropo de teava de gard... poate nu ai inteles principiul de functionare al telescoapelor...

Toate cele bune!

Link la postare
:huh:

Un pic enervant comentariul tau... fiecare are dreptul la o parere. Poate ca altii au reusit sa faca mai multe ca mine. Eu strangeam fiecare leut si fugeam la strungar, stateam iarna imbracat cu 3 pulovere si dadeam cu flexu, stateam cu zilele pe net sa caut cat mai multe informatii, stresam pe cei mai experimentati ca mine sa vina sa dea o sudura sau sa ma lumineze unde nu ma pricepeam.

A fost un vis frumos, poate daca aveam timp il realizam, chiar si numai pentru o plimbare de duminica de juma de ora.

Intre timp programul s-a dilatat la 10 ore pe zi si sambata pana la 12. Si am si nevasta si un BMW 1100 GS care abia asteapta sa fie incalecat. S-au intamplat multe de cand am inceput constructia lui... Pentru unii pasiunea nu are limite. Pentru mine limitele sunt familia timpul ramas pentru relaxare. De aceea este la vanzare pentru o suma modica din punctul meu de vedere, al celui care a bagat o groaza de bani, timp si daruire pentru a realiza ceva frumos.

Acum cateva zile a sunat cineva si mi-a zis ca dupa ce face nunta vrea sa vina sa ia motorul si sa continue ce am inceput. Am scazut fara sa stau pe ganduri la 500 de RON cu conditia sa il ia si sa aiba grija de el. Poate ca asta spune ceva despre mine si despre "bucata asta de fier". Daca ar fi fost in Mangalia poate ca l-as fi dat degeaba, macar sa il vad din cand in cand.

Cat despre tine Domnule Bica... iti doresc sa ai numai impliniri si sa te bucuri cat mai mult de ce ai.

Apropo de teava de gard... poate nu ai inteles principiul de functionare al telescoapelor...

Toate cele bune!

TOATA STIMA SI RESPECTUL LE AI DIN PARTEA MEA ,,FARAONU '' ESTE CEVA FRUMOS CEA CE AI INCEPUT TU SA FACI SPER CA CEL DE SUS SA FAC CA SI URMATORUL PROPIETAR SA AIBA ACELASI SUFLET

Link la postare

Unii au placerea de a merge cu motoarele, altii au placerea de a testa pe ele tot felul de chestii tehnice deobicei rar intalnite. Motoarele celor din a doua categorie au darul de a nu fi pricepute decat de cei care au un pic de romantism mecanic in ei. Restul, ca Bica, sa ramana la motoarele de fabrica.

Faraoane, ai grija sa vinzi customul fie cuiva care iti continua proiectul, fie preocupa-te sa fie in stare tehnica corecta pentru a nu pune cumparatorul in pericol. Mi-ar placea ca Simsonul asta sa fie terminat, macar ca showbike. Mai stiu un showbike celebru acum cativa ani, care , daca treburile merg bine, ar trebui sa impodobeasca inca barul Cargo din Timisoara.

Link la postare

Faraonu,,pt. tine asa ca idee ,proiectul in sine e deosebit , pacat ca nu il poti finaliza men, dar eu iti recomand ca pentru ideea adusa la 70%, nu te injosi la toti fraieri si la toti taranii fara nici o viziune de ansamblu.Nu toti pot sa faca, bici din cacat ,si sa si pocneasca........bafta la vanzare, daca nu mai pui 1000 cand ai bani ,si tu vei cel mai multumit la final...................asfalt uscat.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.