Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

mobilstarlatcau

vand Honda Cbr1100xx White Pearl Unicat

Recommended Posts

:D A venit vremea sa imi vand motorul din motive personale. :D (nu m-a atins criza)..

Este vorba de HONDA CBR1100XX ,din 1999, carburatie, 164cp,km 33870 reali, adusa din germania, super ingrijita si de vechiul proprietar(thanks bogdan),a fost folosita si pregatita de touring, numai in afara orasului,chiar acum s-a intors dintr-o tura CROATIA ROMANIA.

Are ca si accesorii suplimentare genti laterale GIVI 35 litri, TOPCASE in culoarea motocicletei, priza de 12V, bec xenon cu inca un kit si bec rezerva, parbriz fumuriu,gentuta de navigatie speciala GIVI, toate filtrele, uleiurile schimbate...etc etc.

Avand in vedere ca lucrez la TOYOTA, mi-a placut foarte mult culoarea de pe LEXUS GS540HYBRID si am zis sa fie UNICAT!!!

Bineinteles de vopsit s-au ocupat colegii in cuptoarele noastre,iar rezultatul sunt acele priviri pe care le primeste atunci cand este scoasa pe strada sau la intruniri.

Nu a fost cazuta sau lovita, ci folosita in plimbari impreuna cu sotia.

Pretul este un pic peste ceea ce este in oferta pe forum,insa este super intretinuta si cu multe accesorii....cei care ma cunosc pot sa comfirme!!! :D aaa am uitat 4700 euro fff usor negociabil.

Fac si schimburi dar numai cu motoare TOURING, pot fi chiar choppere doar sa aiba de la 600cmc in sus, si sunt dispus sa dau si diferenta daca sunt mai noi.

Daca mai aveti nevoie de poze, la carere mai pot sa pun cateva dar cel mai bine este la fata locului, credeti-ma merita vazuta!!!!tel.0720-192.255 sau PM

Accept orice test,se poate vedea si proba in ORADEA, iar la cerere asigur si transport daca tot e vara :beer:

:D

post-6285-1246459607_thumb.jpg

post-6285-1246459615_thumb.jpg

post-6285-1246515522_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

foarte tare frate......cioroiu vopsit... :hunter:

bine ca n-ai scris ca-i zice superblackbird ca ne derutai serios..

si zici ca e admirat la intalniri a????...de posesorii de Q7 probabil

Link la postare

foarte tare frate......cioroiu vopsit... :hunter:

bine ca n-ai scris ca-i zice superblackbird ca ne derutai serios..

si zici ca e admirat la intalniri a????...de posesorii de Q7 probabil

Sus!

Si pret nou de sarbatori 4.200 Euro fix.

.....la offtopic suntem buni

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.