Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

xdye

vand Kawasaki Ninja Zx6r Din 1999, 2099 Euro

Recommended Posts

Se vinde Kawasaki Zx6-r 1999, 53000 km pe bord, 600cm, 107 Cp, bujii NGK iridium noi, baterie noua, parbriz Puig, toba custom, mansoane personalizate, inmatriculat, ITP 2011, asigurare valabila, in stare buna de functionare, consumabile ok. Este zgariat pe partea stanga.

Anul trecut i-am schimbat motorul iar cel nou are 33000 km. In pret este inclus si motorul vechi defect.

Pret 2099 euro

Accept schimburi cu motoare mai noi si mai mari!

YM: en3rgy52x

0724.261.163

up

up

up

up

up

up

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Se vinde Kawasaki Zx6-r 1999, 53000 km pe bord, 600cm, 107 Cp, bujii NGK iridium noi, toba custom, inmatriculat, ITP 2011, asigurare valabila, in stare buna de functionare, consumabile ok. Este zgariat pe partea stanga.

Anul trecut i-am schimbat motorul iar cel nou are 33000 km. In pret este inclus si motorul vechi defect.

Pret 2099 euro

Accept schimburi cu motoare mai noi si mai mari!

YM: en3rgy52x

0724.261.163

up

up

up

up

up

up

un motor mai mic plus diferenta din partea mea?

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=60351

post-26593-1247313005_thumb.jpg

Link la postare
un suzuki sv 650 S din 2000,e facut de street...impecabil....0724347643 sau punk_id_inu (id mess)...............merci

ti`am scris pe YM

up

valabil

up

up

valabil

Link la postare

trebuia sa l iau yo acum jumate de an cu carena sparta i am zis sa vina in buc dar n a venit ca nu era in stare motoru dar daca ma duceam yo sa l iau ma tepuiam rau de tot aveti grija !!!! bafta si tie energy :wink:

Link la postare
trebuia sa l iau yo acum jumate de an cu carena sparta i am zis sa vina in buc dar n a venit ca nu era in stare motoru dar daca ma duceam yo sa l iau ma tepuiam rau de tot aveti grija !!!! bafta si tie energy :wink:

:beer: placerea ta sa iei tepe... sezi!

Valabil!

sus

up

Link la postare
vad ca ti ai reparat jumatatea de carena ca sa nu mai zic de capacul ala sudat de la motor :D

Capacul e din antimoniu ... mergi si sudeaza`ti bilele pe cadru

Nu`mi mai tine anuntul sus pentru ca se pare ca iti ocup cam mult timp, avand in vedere ca nici n`ai vazut mobra asta vreodata.

Bafta si vezi`ti de treburile tale! :bash:

sus

up

sus

sus

Link la postare

un schimb cu un cielo te intereseaza? stare excelenta , toate actele in regula . lasa-mi si mie un msg pe outlawz_juster@yahoo.com sau 0743 141 799 daca esti interesat . ms mult

Link la postare
un schimb cu un cielo te intereseaza? stare excelenta , toate actele in regula . lasa-mi si mie un msg pe outlawz_juster@yahoo.com sau 0743 141 799 daca esti interesat . ms mult

ai mail

sus

up

up

Link la postare
si tot nu vrei un SV si niste banuti...poate te razgandesti.....0724544667

Ziceai ca ajungi la mare si o vezi .... n`ai mai dat niciun semn. Sti bine cati banuti mai vreau pentru ca am vorbit la tel :)

Se vinde si cu avans 1.000 euro + 10 luni x 100 euro!

Link la postare

Si cum se procedeaza ca nu prea ma pricep ... iti dau 1000, facem contract la mana, iau motorul urmand ca apoi timp de 10 luni sa-ti bag in cont cate 100 de euro lunar ?

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.