Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Zsak

vand Virago Xv 535

Recommended Posts

Virago XV 535 , an fabr. 1993 , inmatriculat , 42.000 km reali , consumabile schimbate ( ulei , filtre , placute ) stare foarte buna

Accesori : Comenzi avansate

Sissybar

Turometru

portbagaj

genti piele (calitate buna)

aripa spate + stop custom

semnalizari fata+spate custom

ghidon schimbat

oglinzi schimbate

senzor temperatura ulei

cutia cu electrice mutat

+ multe accesori crom : aripa fata , ghidon , furca , claxon ,

Pretul este 1700 euro FARA ACCESORII

PRETUL CU ACCESORI ESTE IN JUR DE 2100 EU

SAU SCHIMB CU KAWASAKI VULCAN 800 CLASSIC + DIF. DIN PARTEA MEA

CONTACT

0745546580

mess : zsak800

email : zsak800@yahoo.com

accept schimb si cu Marauder 800 + diferenta

bonus braincap vopsit la culoarea motocicletei

placute de frana schimbate ,ornament far , cauciuc spate 150/90 .... in curand cromat

post-4169-1246863126_thumb.jpg

post-4169-1246863165_thumb.jpg

post-4169-1246863189_thumb.jpg

post-4169-1246863245_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Virago XV 535 , an fabr. 1993 , inmatriculat , 42.000 km reali , consumabile schimbate ( ulei , filtre , placute ) stare foarte buna

Accesori : Comenzi avansate

Sissybar

Turometru

portbagaj

genti piele (calitate buna)

aripa spate + stop custom

semnalizari fata+spate custom

ghidon schimbat

oglinzi schimbate

senzor temperatura ulei

cutia cu electrice mutat

+ multe accesori crom : aripa fata , ghidon , furca , claxon ,

Pretul este 1700 euro FARA ACCESORII

PRETUL CU ACCESORI ESTE IN JUR DE 2100 EU

SAU SCHIMB CU KAWASAKI VULCAN 800 CLASSIC + DIF. DIN PARTEA MEA

CONTACT

0745546580

mess : zsak800

email : zsak800@yahoo.com

accept schimb si cu Marauder 800 + diferenta

bonus braincap vopsit la culoarea motocicletei

placute de frana schimbate ,ornament far , cauciuc spate 150/90 .... in curand cromat

Un mare UP-UP...de la mine... :rolleyes:

Link la postare
eu vreau turometrul... il dai?

fa-mi o oferta ca habar n-am cat sa cer

valabil pana 15 august :beer:

post-4169-1248703827_thumb.jpg

post-4169-1248703835_thumb.jpg

post-4169-1248703852_thumb.jpg

post-4169-1248703858_thumb.jpg

Link la postare

ai pm

valabil inca 2 saptamani B)

a primit ornament far si inca o tura prin Cheile Bicazului :D

Valabil 1 saptamana

PRET NOU 1950 CU TOATE ACESORIILE + CASCA ( EVENTUAL GEACA SI PANTALONI DE PIELE DACA SE POTRIVESC)

VALABIL PANA VINERI

Daca nu reusesc sa-l vand pana vineri atunci accesorii de vanzare

turometru : 50 euro

genti (coburi) laterale : 50 euro

portbagaj : 30 euro

sissybar + suport +semnalizari : 100 euro

aripa spate cu stop (cred ca de dragstar) : negociabil si de vanzare in cazul in care primesc aripa originala

comenzi avansate pret 150 eu daca primesc comenzile stoc

post-4169-1249398721_thumb.jpg

post-4169-1249398731_thumb.jpg

Link la postare

salut!

un ultim pret pt. turometru???

astept. pm.

Link la postare
salut!

un ultim pret pt. turometru???

astept. pm.

valabil..... ma intereseaza schimb cu chopper de 125 cmc

Link la postare
valabil..... ma intereseaza schimb cu chopper de 125 cmc

am eu un Italjet de 125 in stare f buna

post-24821-1251621257_thumb.jpg

Link la postare
am eu un Italjet de 125 in stare f buna

Mersi dar in principiu ma intreseaza chopper de 125 , scutere numai in cazul in care dai diferenta considerabila

pana in 15 nu sunt in tara

Link la postare

din pacate diferenta de bani intre cele doua motoare nu este suficient de mare..... eu as dori un schimb cu un motor cu valoare intre 800-1000 eu ca sa pot primi diferenta 900-1000 eu

Eventual daca crezi ca poti da diferenta atat (chiar si in rate ) atunci putem vorbi....

Daca nu atunci spor la vanzare !!!

Link la postare

schimb cu auto plus dif din partea ta?

Link la postare

Ce model ?

diferenta cat?

ne intelegem......ford focus,an 2002,benzina,inmatriculat ro(de 5 ani),140 mii km.................seat ibiza.... 1,3cmc,an 1998,benzina,2 usi,multe imbunatatiri,nr spania(pe numele meu).asigur procura pe termen nelimitat,dar in situatia asta pretul va creste...

Link la postare

ne intelegem......ford focus,an 2002,benzina,inmatriculat ro(de 5 ani),140 mii km.................seat ibiza.... 1,3cmc,an 1998,benzina,2 usi,multe imbunatatiri,nr spania(pe numele meu).asigur procura pe termen nelimitat,dar in situatia asta pretul va creste...

M-am uitat putin la preturi la masini.

Ford Focus e undeva la 4000-4500 de eu deci diferenta ar fi 2000-2500 de euro care e mult pt. mine

La S. Ibiza in Ro am gasit destul de putin dar am verificat pe mobile.de unde am gasit 2 pagin cu preturi intre 500-900 (an fabr. intre 97'-99') de eu , daca fac calculul la pret mediu (700eu) plus transport 300 eu + taxa de inmatriculare 1000 euro atunci ar veni 2000 de euro cam cat as vrea eu pe virago daca fac schimb.

Problema e ca schimb cu masina as face numai in cazul in care respectivul este de acord sa calculam sub pretul pietei ca eu oricum o vand . Chestia e ca daca o calculam cu pret normal atunci eu numai o sa pierd pentru ca vanzarea masinilor merge si mai prost decat a motocicletelor .

Deci daca crezi ca poti sa-mi faci o oferta care sa-mi convina atunci...... nu ezita :)

post-4169-1253457787815_thumb.jpg

Link la postare

M-am uitat putin la preturi la masini.

Ford Focus e undeva la 4000-4500 de eu deci diferenta ar fi 2000-2500 de euro care e mult pt. mine

La S. Ibiza in Ro am gasit destul de putin dar am verificat pe mobile.de unde am gasit 2 pagin cu preturi intre 500-900 (an fabr. intre 97'-99') de eu , daca fac calculul la pret mediu (700eu) plus transport 300 eu + taxa de inmatriculare 1000 euro atunci ar veni 2000 de euro cam cat as vrea eu pe virago daca fac schimb.

Problema e ca schimb cu masina as face numai in cazul in care respectivul este de acord sa calculam sub pretul pietei ca eu oricum o vand . Chestia e ca daca o calculam cu pret normal atunci eu numai o sa pierd pentru ca vanzarea masinilor merge si mai prost decat a motocicletelor .

Deci daca crezi ca poti sa-mi faci o oferta care sa-mi convina atunci...... nu ezita :)

din ce mi-ai spus tu,am inteles ca ibiza te-ar interesa...pretul meu cu acte spania e 2800eu(intra asigurare,verificare spania plus procura pe numele meu nelimitat).pretul fara acte spania,sa o inmatriculezi tu e 2200eu.ai dreptate..nu se mai vand masinile...dar nici motocicletele..piata moto nu sta mai bine...spun asta din propria experienta...asta e masina..daca te hotarasti la diferenta,anunta-ma..pretul meu nu e negociabil.

post-7430-1253467185143_thumb.jpg

post-7430-12534672534359_thumb.jpg

Link la postare

din ce mi-ai spus tu,am inteles ca ibiza te-ar interesa...pretul meu cu acte spania e 2800eu(intra asigurare,verificare spania plus procura pe numele meu nelimitat).pretul fara acte spania,sa o inmatriculezi tu e 2200eu.ai dreptate..nu se mai vand masinile...dar nici motocicletele..piata moto nu sta mai bine...spun asta din propria experienta...asta e masina..daca te hotarasti la diferenta,anunta-ma..pretul meu nu e negociabil.

mersi de oferta , dar mai astept poate gasesc pe cineva care vrea sa cumpere sau sa schimbe cu moto

anunt valabil

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.