Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

teodorciurea

vand Vand Kawasaki 636

Recommended Posts

.Cum scrie si in titlu, vand sau schimb cu auto (chiar si cu diferenta din partea mea) sau motocicleta mai ieftina ( preferabil tot carenata, dupa 1999 ) , KAWASAKI 636 , 130 C.P. , anul fabricatie 2003, adusa in tara in luna mai 2009 . Motocicleta tocmai ce a trecut la pragul de 20.000 km, are scarite si semnalizari sport, crashpaduri, toba LeoVince, geam fumuriu . Motocicleta se afla la Braila, si este in stare foarte foarte buna . Pentru mai multe detalii apelati la 0723842992 , sau pe ym teodor.ciurea@yahoo.com. Pretul este de 3500 euro, negociabil

post-26570-1246975383_thumb.jpg

post-26570-1246975391_thumb.jpg

post-26570-1246975427_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Cum scrie si in titlu, vand sau schimb cu auto (chiar si cu diferenta din partea mea) sau motocicleta mai ieftina ( preferabil tot carenata, dupa 1999 ) , KAWASAKI 636 , 130 C.P. , anul fabricatie 2003, adusa in tara in luna mai 2009 . Motocicleta tocmai ce a trecut la pragul de 30.000 km, are scarite si semnalizari sport, crashpaduri, toba LeoVince, geam fumuriu . Motocicleta se afla la Braila, si este in stare foarte foarte buna . Pentru mai multe detalii apelati la 0723842992 , sau pe ym teodor.ciurea@yahoo.com. Pretul este de 4150 euro, negociabil .

o honda de 1000 facuta streetfighter te intereseaza?

post-26325-1246985050_thumb.jpg

Link la postare

explosive,tu ce bagi ca musca in .... du-te cumpara-ti o bicicleta de banii aia.Se trezesc unii ca tine asa dimineata,fara o viata personala si ce spun?hai sa stric topicul cuiva doar de dragul ca nu am ce face ?

Link la postare

Daca ai fii avut putin creier in cutia aia care o porti pe cap ai fi vazut ca ultimul post a fost in martie 2010 unde a spus 3500 pret fix,la fel ma repet desii nu-mi place,daca ai fii avut putin creier in dovleacul pe care il porti pe umeri ai fii stiut ca postul poate fii editat! in rest nu-mi permit sa te jignesc,a facut-o suficient natura.

Link la postare

explosive - pentru a-ti dovedi seriozitatea , te rog frumos suna-ma maine 20-04-2010 si pana seara te astept la braila cu cei 2500 euro ai tai . Daca , cum deja banuiesc , nu ai cei 2500 euro , nu dovedesti altceva decat ca esti la fel ca ceilalti care stau pe forum toata ziua si viseaza . Viseaza mult si frumos . Arata-mi te rog daca cumva ti se pare netul impanzit de oferte de 636 din 2003 sub 3000 euro, si apoi mai vorbim .

5nap - frumoasa motocicleta ai la vanzare , spor la clienti .

Pentru restul , pretul motocicletei este de 3300 euro , pret fix. O seara buna .

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.