Mergi la conţinut

Recommended Posts

Sa-ti fac bre un rezumat:am luat o masina de 250 milioane si am bagat in ea ap 40..e de rau...

Nu inteleg de ce tot plangi pe aici ... vina iti apartine in totalitate !!!

Din cate am inteles eu omul a fost corect cu tine si ti-a propus sa-i faci o verificare tehnica la un service , daca tu nu ai vrut , nu mai este problema vanzatorului .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Terminati fratilor cearta asta! Ali lasa omu'sa si verse amarul... doar suntem oameni nu suntem animale :beer:

Eu nu am nimk cu el ... chiar imi pare rau , nu este deloc ok ce a patit .

Dar chiar nu am inteles de ce da vina pe vanzator , baiatul a fost corect cu el .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca iei o masina si trebuie sa schimbi uleiul,filtrele,placute frana, un cauciuc-doua,asta e...oftezi si platesti . se numeste ca schimbi consumabilele. daca a fost lovita....hmmmm....se mai intampla in orasele aglomerate....dar daca are probleme la motor,atunci ce masina e asta,frate? la o masina se accepta multe defecte,e zgariata, murdara, are joc nu stiu pe unde, nu e o nenorocire,dar daca motorul te lasa-n drum..asta clar e teapa..

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
daca iei o masina si trebuie sa schimbi uleiul,filtrele,placute frana, un cauciuc-doua,asta e...oftezi si platesti . se numeste ca schimbi consumabilele. daca a fost lovita....hmmmm....se mai intampla in orasele aglomerate....dar daca are probleme la motor,atunci ce masina e asta,frate? la o masina se accepta multe defecte,e zgariata, murdara, are joc nu stiu pe unde, nu e o nenorocire,dar daca motorul te lasa-n drum..asta clar e teapa..

Bingo! Userul @nickusor e un tepar.Masina avea probleme la m otor si nu numai ,care sau rezolvat intre timp.Acum sunt multumit si impacat :wub:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vorba lui AliG, la masini exista un milion de firme care iti pot indica km reali si alte alea. De-ar fi si la moto la fel...

Si la sectiunea moto sunt destule firme care pot face acest lucru , la motoretele de generatie noua se face cu o simpla conectare a motorului la un calculator , la cele de generatie mai veche ... un simplu test la compresie .

Toate reprezentantele au posibilitatea de a face un astfel de test , si nu costa mai mult de 200 RON .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...