Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

eden

vand Piese Cbr 1000 Rr 2005 Detoate + Yamaha Tdm 850 1992

Recommended Posts

carena fata ,carena rezervor , codita , laterale , aripa , burta , finala arrow , comenzi stanga dreapta , capace motor stanga dreapta , amortizoarele fata , genti fata spate , cadru , cutie de viteza , electromotor , CDI + contact + CHEIE , + multe alte piese

mai am si niste piese de yamaha tdm din 1992 o motocicleta intreaga mai putin cadru si furca fata .. in rest orice piesa .. carene motor comenzi ... etc

nr de telefon 0762265632 cosmin daca nu raspund dati un mesaj si va contactez eu

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
carena fata ,carena rezervor , codita , laterale , aripa , burta , finala arrow , comenzi stanga dreapta , capace motor stanga dreapta , amortizoarele fata , genti fata spate , cadru , cutie de viteza , electromotor , CDI + contact + CHEIE , + multe alte piese

mai am si niste piese de yamaha tdm din 1992 o motocicleta intreaga mai putin cadru si furca fata .. in rest orice piesa .. carene motor comenzi ... etc

nr de telefon 0762265632 cosmin daca nu raspund dati un mesaj si va contactez eu

sal, ai idee releul de TDM se potriveste si la supertenere? il ai? :thumbsup:

Link la postare

Salutare

M-ar interesa

1.rezervorul de lichid de frana fata cu tot cu suportul acela mic de aluminiu.

2 Parbriz daca mai ai, sa imi spui de care

3. Roata fata daca este perfect dreapta m-ar interesa foarte mult

Mersi

Ciao

Link la postare

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppp!!!!!

Link la postare

salut. spunemi de rog un pret la pompa frina fata cu tot cu maneta si la rezervor daca nu este indoit sau lovit de la yamaha tdm

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.