Mergi la conţinut

Inconstienta Totala


SKINNY

Recommended Posts

Am vazut ieri la stiri. Un instructor auto baut a lovit un motociclist oprit la semafor, l-a aruncat intr-o terasa din apropiere iar acum e in spital cu multiple fracturi :angry: "Dl instructor" s-a ales cu dosar penal. Asa e la noi, ies instructori auto ca pe banda, nu sunt in stare sa conduca nici pt ei dar vor sa invete pe altii. Dobitocu dracu...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut ieri la stiri. Un instructor auto baut a lovit un motociclist oprit la semafor, l-a aruncat intr-o terasa din apropiere iar acum e in spital cu multiple fracturi :angry: "Dl instructor" s-a ales cu dosar penal. Asa e la noi, ies instructori auto ca pe banda, nu sunt in stare sa conduca nici pt ei dar vor sa invete pe altii. Dobitocu dracu...

:rolleyes: BAH , DACA NU BAGI UN LINK EU ZIC CA BATI CAMPII...

:wacko:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motociclistul a spus ca l-a vazut in pglinda ca vine peste el, a incercat sa bage intr-a intaia dar nu a mai apucat...in concluzie sa o tinem din ambreiaj la semafor,gata sa demaram....sau sa ne aruncam de pe ea,sa facem loc conducatorilor auto care sunt putin ...bauti....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faptul ca era instructor auto n-are nici o relevanta...important e ca era baut. eu pe astia care merg beti i-as baga in puscarie si le-as anula dreptul de a mai conduce vreodata...e inadmisibil.

sper sa se faca bine motoristul ;)

ca idee despre soferii beti, pe langa subiectul de fata: o cunostinta lovita de unu beat cu o dacie care a derapat, in fine, tipa e ok, s-a lovit doar putin la picior dar e traumatizata psihic. vine politia...unu din politistii care lua declaratii mirosea si el a alcool. il baga pe asta in duba sa-l duca la spital sa-i faca alcoolemia...si surpriza cand ajung la spital...politistii il indopau pe asta in duba cu cafele, lapte si alte nebunii sa nu-i iasa alcoolemia prea mare.

cum e posibil asa ceva? pai daca astia amarati scapa dintr-o faza de genul asta, ce sa mai zici de aia care sunt full de bani...cred ca nici nu ajung vreodata la spital pentru alcoolemie sau prin vreun tribunal. :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in concluzie sa o tinem din ambreiaj la semafor,gata sa demaram.

eu asa procedez cand opresc la semafor :P.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...