Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

DMY

vand Kawasaki Zx-12R

Recommended Posts

Kawaski ZX-12R

2003

23.000 KM

BI-XENON

Filtru aer K&N

Cauciucuri schimbate noi

Discuri de frana tuning tip Alien si placute noi

Parbriz MRA

Stop leduri

Semnale fata - spate leduri

Undertail cu semnalizari LED integrate

Mansoane Incalzite

Consumabile noi.

Foarte bine intretinut.Impecabil !!!

Pret. 5800 Euro - Posibila Finantare: aprox. 45 euro/luna.

Tel.0721289533/0728942029 :D

Damian Leu

UP

UP

UP

post-3304-1247349848_thumb.jpg

post-3304-1247349970_thumb.jpg

post-3304-1247351731_thumb.jpg

post-3304-1247351784_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
mai multe detalii te rog in legatura cu finantarea.

Finantare prin Lion K Corporation. www.lionkcorporation.ro

-perioada : 1-120 luni

-avans 0%

-rate incepand de la 11 EURO/Saptamana.

-fara Casco sau alte conditii obligatorii

Pentru mai multe detalii.... astept telefoanele voastre.

UP

UP

UP

Link la postare
HayabusUL..respect :D

Totusi motivul vanzarii?Schimburi te intereseaza?respect.

Buna,

Ma intereseaza schimbul doar cu zx-14r de fapt asta e si motivul vanzarii... tin foarte mult la aceasta motocicleta zx12r e superba si foarte buna din toate punctele de vedere, rapida...comoda...intradevar putin manevrabil in oras dar merge. Iar ca aspect mie sincer chiar imi place... are un aspect foarte dur care iti inspira incredere. Intr-un cuvand o adevarata motocicleta de cursa lunga.

UP

UP

UP

UP

Link la postare

mai este de actualitate anuntul...? ma intereseaza cat mai curand si pe mine moto si daca poti sa imi zici si ce avans trebuie dat sa fie o rata cat mai mica.Cati km are?Am vazut ca nu e scris. astept un PM si dupa ce imi zici si mie te voi suna sa vad si eu moto si sa discutam pt a o achizitiona cat mai repede. ms mult de tot

Link la postare

mai este de actualitate anuntul...? ma intereseaza cat mai curand si pe mine moto si daca poti sa imi zici si ce avans trebuie dat sa fie o rata cat mai mica.Cati km are?Am vazut ca nu e scris. astept un PM si dupa ce imi zici si mie te voi suna sa vad si eu moto si sa discutam pt a o achizitiona cat mai repede. ms mult de tot

Anuntul este de actualitate. In legatura cu problemele finaciare ne auzim la un telefon. In principiul avansul este 0%. KM-22.000

Link la postare

Sincer nu prea ma uit la KM parcursi pentru ca nu am facut prea mult in ultimul timp :) N-a acum sunt tatic.. mai usor cu ....

Sincer nu prea ma uit la KM parcursi pentru ca nu am facut prea mult in ultimul timp :) N-a acum sunt tatic.. mai usor cu ....

UP

UP

UP

UP

UP

UP

Link la postare

UP

UP

UP

UP

Link la postare

Link la postare

sal ... ti-am dat sms ti-am dat telefon si ai tel inchise... ma intereseaza si pe mine motoreta sa o iau pana duminica... care e ultimul pret si cum facem cu finantarea... ca am 1500 de euro si rate de cate maxim 150 pe luna ca nu am cum mai mult ca se naste fi-miu peste o luna. pls da-mi un semn urgent

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.