Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

RobertBike2002

vand Numar Rabatabil Electric

Recommended Posts

Kit numar ascuns cu actionare electrica. Montaj simplu, cca 15 - 20 minute. Acest kit va permite sa ascundeti numarul printr-o simpla apasare de buton.

Kitul este universal, iar suportul de prindere permite montajul pe diferite modele de motociclete.

Video: click aici.

Caracteristici:

rezistent la apa

rezistent la socuri

functioneaza la 12 V

timp actionare: 2 secunde

suport de montare reglabil

Pachetul contine:

suport numar rabatabil

buton actionare

fire necesare instalarii

Pret 250 lei

post-9466-1247395809_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Legea in vigoare ar trebui sa se aplice si voua cei ce comercializati asa ceva . Ex lovesti pe cineva intr-un accident si o tai cu nr acuns . Halal mod de a face bani :down:

Link la postare

Astea sunt pentru a scapa de radare, nicidecum pentru a ne face nevazuti in cazul unui accident. Eu unul nu am auzit pana acum de un motociclist care sa fuga de la locul accidentului. Bafta si numai bine :search:

Legea in vigoare ar trebui sa se aplice si voua cei ce comercializati asa ceva . Ex lovesti pe cineva intr-un accident si o tai cu nr acuns . Halal mod de a face bani :down:

Link la postare

nici eu nu am prea vazut motociclist care sa fuga de la locul accidentului, ca din pacate e cam greu sa mai fugi dupa un accident serios cu motocicleta

in acelasi timp MULTE infractiuni, peste tot in lume, se fac utilizand motociclete pentru ca e usor sa fugi dupa aceea prin trafic

si foarte multe motociclete nu opresc la semnalul politistului

una peste alta, ideea de numar rabatabil trezeste huliganul in noi, sau in parte dintr noi, dar poate crea mai multe probleme decat rezolva

personal nu mi as monta asa ceva, pentru ca este ilegal, dar fiecare alege sa faca ce vrea, dar trebuie sa fie gata sa suporte consecintele.

mi s a intamplat sa vad , in "afara" o masina careia ii cazuse numarul din fata, cum a fos blocata de o masina de politie care era intamplator acolo si cand au coborat politistii aveau mana pe pistol (nu il scosesera, dar erau cu mana pe el). pentru ca soferul a oprit, a cooperat si a prezentat acte, totul e fost ok si s a relaxat situatia instant, dar uneori risti sa fii pus in situatii nasoale daca nu ai numar.

Link la postare

Cum comand si eu un suport desta de nr nu găsesc tel nimic daca știți datimi i mana de ajutor multumesc

Salut, am suport nr rabatabil electric/tel.0722269189-Bucuresti

post-1524-0-25528300-1398103827_thumb.jp

post-1524-0-92296700-1398103849_thumb.jp

post-1524-0-20729500-1398103861_thumb.jp

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.