Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

nightwish

vand Vandut Se Poate Inchide

Recommended Posts

astept sa o lasi la 1700-1800 si vorbim

inseamna ca mai ai de asteptat si nu cred ca o sa stai tu atata fara moto,nu vreau sa dau un lucru foarte bun pe degeaba la necunoscuti,asa mai bine il fac cadou la un prieten,nu stau in bani de pe moto asta.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

vand hornet 2001 fabricatie,KM 40000 reali,final aluminiu sport LEO VINCE,intr-o stare exceptionala,rezervor,codita,sezut,far sunt schimbate si sunt de model 2004,fara accidente a fost doar un moft,las pozele sa vb.pret 2500euro neg.. TIMISOARA

TEL.0761694223 e-mail cristi_pataki@yahoo.com

accept si unele variante,depinde de oferte,fara moto

up

up

up

te intereseaza un schimb cu un ktm lc4 supermoto din 2002? daca da da-mi un pm si vb

Link la postare

dar tu normal cam ce ai vrea ?? numai bonuri de masa????

si numai baga ca schimbi si nu esty hotaratnici cu masina nici cu moto asa ca te rog stergeti anuntul

si numai baga ca schimbi si nu esty hotaratnici cu masina nici cu moto asa ca te rog stergeti anuntul

sa tii ca esty cam naspa

Link la postare

sincer nu cred ca ti-am cerut parerea,dar oricum oricine are dreptul la o parere,dar daca tu crezi ca dupa ce ca am investii o gramada de banii in motorul asta si numai eu stiu cata grija am avut de ea,sa fac schimb cu orice coja de masina sau sa fac schimb pe orice numai ca sa scap de moto,te inseli amarnic.mai bine il fac cadou.

stau,aleg,nu ma grabeste absolut nimik.asa ca stai in banca ta si vezi-ti de treburile tale.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.