Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

iridiu192

cumpăr Cumpar Set Suspensie Spate

Recommended Posts

Salut

Am nevoie de un set suspensie spate cu lungimea intre centri de prindere de la urechi de 300-310mm. Urechile de prindere sa fie tipul clasic - rotunde - care se prind pe ax de 10mm diametru cu piulita/surub (ca la orice virago, eliminator, etc)

Alte date importante:

-sa fie in stare buna de functionare (logic ca doar nu le iau sa ma uit la ele)

-sa fie cu arcuri tari pt motociclete grele (eu am motor usor dar pasager plus bagaje creste mult masa motocicletei)

-sa fie ieftine (pt ca e aberant pretul cerut in romania pt niste porcarii ruginite probabil nefunctionale de 100-150 euro cand la reprezentanta originalul nou nout e 200euro)

Sper sa nu aveti ghinionul sa aveti probleme cu amortizoarele ca in romania e greu... tare greu...

Zile frumoase si km multi!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Salut

Am nevoie de un set suspensie spate cu lungimea intre centri de prindere de la urechi de 300-310mm. Urechile de prindere sa fie tipul clasic - rotunde - care se prind pe ax de 10mm diametru cu piulita/surub (ca la orice virago, eliminator, etc)

Alte date importante:

-sa fie in stare buna de functionare (logic ca doar nu le iau sa ma uit la ele)

-sa fie cu arcuri tari pt motociclete grele (eu am motor usor dar pasager plus bagaje creste mult masa motocicletei)

-sa fie ieftine (pt ca e aberant pretul cerut in romania pt niste porcarii ruginite probabil nefunctionale de 100-150 euro cand la reprezentanta originalul nou nout e 200euro)

Sper sa nu aveti ghinionul sa aveti probleme cu amortizoarele ca in romania e greu... tare greu...

Zile frumoase si km multi!

ai pm !

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.