Mergi la conţinut

Uitati-va Aici Jecmeneala


Recommended Posts

http://www.motociclism.ro/forum/index.php?showtopic=393686

dativa cu parerea si dati linku mai depoarte sa vada toata tara...cum isi bat uni joc de noi

si pt ca am stiut prea multe am primit si ban pe siteul respectiv...

deci asa ceva nu se poate .....

rog toti cei care citesc sa deie linkul mai departe sa vada toata lumea...va multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.motociclism.ro/forum/index.php?showtopic=393686

dativa cu parerea si dati linku mai depoarte sa vada toata tara...cum isi bat uni joc de noi

si pt ca am stiut prea multe am primit si ban pe siteul respectiv...

deci asa ceva nu se poate .....

rog toti cei care citesc sa deie linkul mai departe sa vada toata lumea...va multumesc anticipat

ar trebui dati in judecata si luata si pielea de pe ei

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

totusi... am o singura rugaminte la tine : DA-I UN FULL EDIT SI SCRIE "Uitati-va" ca e gretos sa citesti asemenea "greseala" de gramatica...

fara suparare... :rolleyes:

cat despre service-urile din romania?! ce sa mai zici... DOAR SA NU AJUNGI PE LA ELE...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

totusi... am o singura rugaminte la tine : DA-I UN FULL EDIT SI SCRIE "Uitati-va" ca e gretos sa citesti asemenea "greseala" de gramatica...

fara suparare... :rolleyes:

cat despre service-urile din romania?! ce sa mai zici... DOAR SA NU AJUNGI PE LA ELE...

poi de gresit mai gresim cu gramatica ..da ce au facut ei nu este o greseala....

si ieri un prieten de al nostru care tot acolo si-o vopsit motoru so dus inapoi pt a primi saua tapitat..lau pus pe stander ..standeru o picat si restu stiti voi...... deci saracu copil iara ii in service pt revopsire

DECI FARTII MEI!!!!!!!!!!!!!!

amu cu nu mult timp in urma am fost inconjurat de 10 persoane din clubul SETH RC CLUJ-NAPOCA si am fost AMENINTAT, daca mai ciripesc mult, sau daca ii mai iau apararera lui domnu cu motocicleta o sa fiu BATUT FFFF TARE.

Un alt prieten de al meu..dupa ce so terminat toata povestea asta o fost cautat la el acasa de acesti 10 indivizi ca sa vb....baitaie binenteles.

Acuma nu demult am ajuns acasa de la politia municiupiul cluj unde am facut plnagere impotriva acestui bande de motocilisti care terorizeaza clujul..si se cred DUMNEZEU PT NOI TOTI.... impreuna cu prietenul meu care o fost cautat acasa la domiciliu.

aici vb despre SETH RC SI SETH MOTORS......deci is tari cand se aduna vreo 10 persoane si ameninta tot......

UITATIVA SI TRIMITETI TATA POVESTA ASTA LA TOATA TARA SA VADA CINE IS SETH RC SI SETH MOTOR

VA MULTUMESC

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea cunosc detaliile acestui scandal, dar am vazut si eu cum a iesit motoru' .....din cate am inteles, totusi cica i s-ar fi oferit sa ii remedieze defectiunile, da saracu om, dupa ce ca a mai asteptat aproape 2 luni, cred ca a plecat ca din pusca cand a vazut ca poate pleca cu motoru din service....intr-adevar, sa mai fi stat inca 2-3 sapt intr-adevar i s-ar cam fi dus vara.Service-uri bune sau rele sunt peste tot, si de cele mai multe ori se confunda, fiind pt unii rau ca i-a facut sa astepte, sau i-au dezamagit, iar pe altii i-au servit numaidecat, si chiar si la un const mic, depinzand mult de problema in sine si de piesa daca o are sau nu pe stoc service-u sau importatorul de la care o procura -_-

Cat despre amenintarea cu bataia a unei "bande de motociclisti" (chiar si 10 persoane) mi se pare pe cat de hilara pe atat de puierila.....astia au vazut prea multe filme americane cu "baicari rai cu harleiuri" de parca ar fi viata ca-n filme ;) Hai sa zicem ca te ameninta sau chiar te ia la palme un distrus d-asta care mai si vine normal, cum a vazut el in filme la locul faptei cu motoru, pe care il recunosti dupa aia, sau ii iei numarul, si dupa aia in trafic il urmaresti si SURPRIZA va afla ca, chiar daca el este pe un sher de 350kg iar tu numai cu-n amarat de matiz sau buburuza de masina de genu asta, echilibrul tot el il pierde, si de cele mai multe ori nu vede nimeni nimik......chiar daca ar fi ceva se va zice: "motociclistu roacker satanist avea viteza" :P

Asa ca sa lase filmele si violenta si bravada pt actori si cascadori si sa isi vada de treburile lor!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate vip,nu te cunosc,nu ma cunosti....in schimb,cunosc cativa baieti si fete de la seth...si nu-i cred in stare sa faca ce-a ce ai afirmat tu aici...mai ales afirmatia ca ai fost amenintati de 10 membrii ai clubului......sant baieti prea finuti pentru a se cobora la nivelul asta...iar in legatura cu ce-a ce afirma colegul de pe forumul vecin ca si-au batut joc de motorul lui..nu cred un cuvant..din ce am inteles eu,el singur si-a luat cadrul la curatat cu flexul..de acolo si zgarieturile de pe cadru...asemenea chestii se rezolva pe cale amiabila,in discutii directe cu cel(cei implicati)...nu se face valva,nu se spala rufele in public.clubul asta a muncit din greu pentru asi face un nume...si sa vina cineva sa le terfeleasca renumele in cateva pagini pe forum..nu se face...daca esti atat de bine informat in legatura cu ei,cum explici ajutorul dat bykerului maghiar care a avut accident la sfarsitul lunii mai ,la iesirea din cluj?eu am inteles ca l-au ajutata(total dezinteresati...)sa-si repare motorul si sa poata continua drumul...poate ca gresesc,dar parerea mea e ca asemenea probleme se rezolva cu totul altfel decat sa procedat...din cate am inteles eu,stricaciunile motorului au fost mult mai mici...proprietarul moto din cluj la facut sa arate mai sifonat,pentru a se putea lua mai multi bani de la asigurari(nu afirm eu asta,spun cei de la seth..si cred ca nu arunca vorbrlr in vant...daca nu ar exista o farama de adevar... :P ).....indiferent de vina celor de la seth(daca o au,cu toate ca eu ma indoiesc...)nu trebuia sa se procedeze asa... :nono:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...