Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

victor26

chopper Vand Kinroad(china China Nu Gluma)

Recommended Posts

vand china kinroad( nui a mea este a unui fraer care sia dat masina pe ia mi spus si mie dupa ce a luato nici macar nu a stiut ca este de 150 sau ca este china samsarul ia spus ca este honda de 600 ) ce sa zic despre ia are ghidonul jupuit crom de china seamana cu virago, nu ma intrebati mai multe date k nu vreau decat sa fac un favor fraerului el vroia sa ceara 1600 de euro dar eu garantez k o da cu 1000 nu mai are nici bani de tigari asa k daca nu are cineva ce face cu bani si are mila de un om mai usor la creier ajutatil si pe el si scapatil de necaz

eu unul nu numai k nu am bani dar nici permis nu mai am si sincer nu am ce face cu ia

Va las numarul meu daca vreti sunatima si sa vad ce date mai imi da de chinazerie cam ce var interesa

0769551867. poza nui a ei nu am avut timp sa ma duc la el sa ii fac poze si lui ii este frica sa iasa cu ia

post-26793-1248082898_thumb.jpg

post-26793-1248082898_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

bai neica nus ce parere aveti despre mine dar sincer faza cu tigan ati ratato

ba spre deosebire de uni dintre voi astia inteligenti pe care sunt foarte curios sa ii cunosc am un istoric farte mare in domeniul motocicletelor (este o mostenire de la primele moto in romania) si nu inteleg ces cu comentariile vam scris adevarul nu am intrat pe pro-bike sa se faca misto de mine, doar sa il ajut pe tipul asta.

daca vrea cineva bine nu va rog sa va purtati frumos

Link la postare
salut cat vrei pe xj (am un prieten are unul de 900 sunt foarte bune) si ce an este???

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.