Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

kontratovici

arhivat Vand Honda Cbr600rr Movistar

Recommended Posts

VAND HONDA CBR 600 RR EDITIE LIMITATA TELEFONICA MOVISTAR,AN FABRICATIE 2005,11000 KM,XENON FAZA LUNGA,FAZA SCURTA,CONDUCTE FRANA RACING,FILTRU AER K&N,FRANE NISSIN,AMORTIZOR SPATE SHOWA,EVACUARE TWO BROTHERS...TOBA A COSTAT 1000 USD.

ITP 2010,2 CHEI CU CIP...IMPECABILA MERITA VAZUTA.

ACCEPT VARIANTE AUTO.

PRET 4900 DISCUTABIL PT CASH.

TEL 0731081866.

post-9636-1248097952_thumb.jpgpost-9636-1248097956_thumb.jpg[attachmen

t=187337:Picture_006.jpg]post-9636-1248097965_thumb.jpgpost-9636-1248097970_thumb.jpgpost-9636-1248097975_thumb.jpgpost-9636-1248097980_thumb.jpg

post-9636-1248097960_thumb.jpg

post-9636-1248097952_thumb.jpg

post-9636-1248097956_thumb.jpg

post-9636-1248097960_thumb.jpg

post-9636-1248097965_thumb.jpg

post-9636-1248097970_thumb.jpg

post-9636-1248097975_thumb.jpg

post-9636-1248097980_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

in 2005 600rr avea frane radiale si furca usd :)

replica movistar a venit doar cu frane radiale si furca usd + ca ai uitat sa-i faci/lipesti unele stickere iar cele deja aflate pe carenele revopsite sint puse in locuri gresite :)

franele nissin si amortizorul showa sint dotare standard iar daca sistemul de evacuare nu este full nu a costat mai mult de 5 sutici

ofer 3 mii eur pentru acest cbr din max 2004 revopsit :)

post-31-1248109696_thumb.jpg

post-31-1248109696_thumb.jpg

Link la postare
in 2005 600rr avea frane radiale si furca usd :)

replica movistar a venit doar cu frane radiale si furca usd + ca ai uitat sa-i faci/lipesti unele stickere iar cele deja aflate pe carenele revopsite sint puse in locuri gresite :)

franele nissin si amortizorul showa sint dotare standard iar daca sistemul de evacuare nu este full nu a costat mai mult de 5 sutici

ofer 3 mii eur pentru acest cbr din max 2004 revopsit :)

Link la postare
da.... ma gandeam eu ca nu ai "cash" din motoare revopsite vrei sa faci ceva bani si zici de masina mea ca-i praf :)

poate spun si eu niste lucruri despre rr ul tau sa vanzi mai repede ce zici??

nu era de ajuns un simplu nu vreau ??? trebuia neaparat ca-i "praf" ??

Link la postare

kontra....lasa glumele de anii 80....ai un rr din 03-04 (prost)vopsit in movistar si ura

iar eu momentan am o mobra de doua ori mai scuNpa decat a ta...chiar si pe praful asta :)

Link la postare
da.... ma gandeam eu ca nu ai "cash" din motoare revopsite vrei sa faci ceva bani si zici de masina mea ca-i praf :)

poate spun si eu niste lucruri despre rr ul tau sa vanzi mai repede ce zici??

nu era de ajuns un simplu nu vreau ??? trebuia neaparat ca-i "praf" ??

Link la postare
kontra....lasa glumele de anii 80....ai un rr din 03-04 (prost)vopsit in movistar si ura

iar eu momentan am o mobra de doua ori mai scuNpa decat a ta...chiar si pe praful asta :)

Link la postare

eu nu pierd nimic caci nu am nevoie sa ma deplasez undeva sa-mi dau seama ca ai gresit schema movistar...sau cine o fi colantat-o :) hai las-o asa....fi fair ca e max 2004 vopsita :D

nu o sa lase nicio serie....oricum, o cautare pe goagal dupa cbr 600 rr movistar o sa scoata niste poze diferite fata de ce a postat nenea impostoru :D

pac pac banele

Link la postare

coxanelu are in mare parte dreptate,pac pac.

incercati sa spuneti ca a fost revopsita in urma unor varii motive nu foarte grave si veti avea de castigat.Pai deh mai dai decate unu care mai stie cate ceva si ti-o trage la botiq.Sinceritatea uneori nu doare,pac pac :beer:

Bafta la vanzare las-o la 3700 si ai maritat-o.

Link la postare

atunci nu inteleg daca motoreta e asa dubioasa de ce toata lumea vrea sa o cumpere....bineinteles la super oferta 3500 3700 ...de ce nu va luati una buna cu banii astia din 2000-2001....ca o lamurire pt amatorii de laba...motocicleta nu a suferit nici un accident nu este cazuta si nu este revopsita.....fostul proprietar a dorit sa ii adauge stikere cu movistar asa ca lasati voi vrajeala asta cu'' motocicleta e nasola da vreau sa o iau cu 3500'' ....

Deci..daca intereseaza pe cineva motocicleta sa o cumpere la pretul real nu amatorii de chilipiruri il astept pt orice test...

P.S mobra fuge 278....OFER PROBA.

accept si schimb cu auto .

eu nu pierd nimic caci nu am nevoie sa ma deplasez undeva sa-mi dau seama ca ai gresit schema movistar...sau cine o fi colantat-o :) hai las-o asa....fi fair ca e max 2004 vopsita :D

nu o sa lase nicio serie....oricum, o cautare pe goagal dupa cbr 600 rr movistar o sa scoata niste poze diferite fata de ce a postat nenea impostoru :D

pac pac banele

Link la postare

motocicleta ta este model 2003-2004 ,deci nu face banii astia nici sa fi fost tinuta in puf.uita-te pe forum si pe bikesohop sa vezi ca 600rr 2003-2004 se vand de la 3500E in sus.atata daca vor sa ti-o cumpere asa multi de ce e inca la vanzare?

Link la postare
motocicleta ta este model 2003-2004 ,deci nu face banii astia nici sa fi fost tinuta in puf.uita-te pe forum si pe bikesohop sa vezi ca 600rr 2003-2004 se vand de la 3500E in sus.atata daca vor sa ti-o cumpere asa multi de ce e inca la vanzare?

Link la postare

ce tare ne-ai speriat cu "daca nu o vand, o tin" asta :))) eu zic sa bagi si un termen de vanzare care daca nu va fi respectat o vei scoate de pe piata...doar asa sa ne faci sa plangem :)))))))))

imi pare bine ca nu negi faptul ca nu este 2005 ;)...si te legi de colantari vs vopsiri vs stickereli vs alte abureli :)

da-te prins faraoane, fa-ti mea culpa....sau spune ca erai beat cand ai dat anuntul si e bine asa...ce tot o tii langa ca ivan cu fluieru si iei lumea de cimpanzei? :D

Link la postare
ce tare ne-ai speriat cu "daca nu o vand, o tin" asta :))) eu zic sa bagi si un termen de vanzare care daca nu va fi respectat o vei scoate de pe piata...doar asa sa ne faci sa plangem :)))))))))

imi pare bine ca nu negi faptul ca nu este 2005 ;)...si te legi de colantari vs vopsiri vs stickereli vs alte abureli :)

da-te prins faraoane, fa-ti mea culpa....sau spune ca erai beat cand ai dat anuntul si e bine asa...ce tot o tii langa ca ivan cu fluieru si iei lumea de cimpanzei? :D

Link la postare

incerci sa vinzi modelul 2003-2004 la pret de 2005-2006 si pe deasupra nu e nici o editie limitata.daca aveai bun simt editai anuntul dupa ce s-au luat atatia oameni de tine ca nu stii nici macar ce vinzi sau ne iei de fraieri.cauta ca e plin internetul de informatii,modelul 2005 are furca upside down,dar degeaba iti spunem noi ca tu stii mai bine si daca omul iti atrage atentia esti nesimtit si vorbesti ca la tine la tara.

in fine,vad ca esti fericitul proprietar al acestei motociclete de fix 9 zile /index.php?s=&showtopic=60425&view=findpost&p=308887">http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?s=...st&p=308887 asa ca nu mai comentez nimic

Link la postare

ali...se vorbeste despre motoreta strict dpdv tehnic ( ca nu are etrieri radiali de ex + furca usd cum ar fi trebuit sa aibe un presupus 2005 ) si se comenteaza modelul/designul ( care e putin gresit fata de original asta daca ai macar un ochi functional) + faptul ca nu este ceea ce se doreste a fi deci nu vad unde e offtopic discutia ci doar o "cearta" cu argumente din partea acuzatorului :)....si un acuzat care in loc sa spele putina mai arunca niste struguri in ea

eu am oferit 3500 pe ea, aici ai vazut tu un offtopic? am facut o OFERTA, nu am spus cat ar face ea

iti cauti anturaj cu lopatica? ;)

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.