Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Buraku

vand Schimb Mercedes W123 Cu Moto Enduro Sau Chopper

Recommended Posts

Schimb auto Mercedes W123 tip 230E , an 1983, injectie benzina, 136 CP, consum mediu 11%, stare de functionare f. buna, cu moto enduro sau chopper preferabil nemodificat si inmatriculat. Valoare aprox. 1500 euro.

post-6071-1248270445_thumb.jpgpost-6071-1248270461_thumb.jpg

post-6071-1248270475_thumb.jpgpost-6071-1248270494_thumb.jpg

post-6071-1248270510_thumb.jpg

PM sau ionel_neamt@yahoo.com

Up!!! ;-)

^^^ :-)

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

as fie eu dar situatia e mai complicata putin. am un thundercat din 97 de 600, 100 de cai insa acum e in service pt schimb ulei de motor in telescoape, schimbat filtre si tot ce mai trebuie schimbat, plus ca ii modific culoarea, era rosu cu negru inainte iar acum il fac cameleon. plus ca valoarea lui e mai mare decat a masinii nu cu mult dar totusi. pot sa-ti trimit niste poze daca te intereseaza. id meu este montecristo_contele. vb acolo. bafta!

Link la postare

as fie eu dar situatia e mai complicata putin. am un thundercat din 97 de 600, 100 de cai insa acum e in service pt schimb ulei de motor in telescoape, schimbat filtre si tot ce mai trebuie schimbat, plus ca ii modific culoarea, era rosu cu negru inainte iar acum il fac cameleon. plus ca valoarea lui e mai mare decat a masinii nu cu mult dar totusi. pot sa-ti trimit niste poze daca te intereseaza. id meu este montecristo_contele. vb acolo. bafta!

Merci de oferta dar nu am bani pentru diferenta.

Astept oferte 1 la 1.

O zi faina!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.