Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

candro

chopper Cine Are Un Marauder Sau Dragstar De Vanzare

Recommended Posts

cu 2200 de euro n-ai sa gasesti niciun marauder de 800 sau drag de 650; cat o fi ea de mare criza asta, nu potzi scadea in asa hal pretzul; pana la urma cel care vinde isi va tzine motorul pentru perioada urmatoare, in care bancile vor da drumul din nou la credite... N-o sa tzina la infinit criza asta!!!

din partea mea, ca driver de choppere din tata-n fiu, te sfatuiesc in doua directii: fie te limitezi la un chopper mai mic (la vreo 400 capacitatea), fie mai astepti si strangi bani pt unul mai mare. Ca sa nu fiu inteles gresit, iti arat "bijuteria mea" - model american, de altfel si te intreb cat ai oferi pe ea? (NU E DE DAT, doar facem un experiment, ok?) :P

concluzionand...iti doresc mult noroc sa gasesti ce iti doresti

post-19492-1248421072_thumb.jpg

post-19492-1248421112_thumb.jpg

post-19492-1248421128_thumb.jpg

post-19492-1248421072_thumb.jpg

post-19492-1248421112_thumb.jpg

post-19492-1248421128_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

http://bikeshop.ro/motociclete/anunturi-va...999-213919.html

http://bikeshop.ro/motociclete/anunturi-va...997-217501.html

insa-s departe

Dupa cum spuneam raman la a mea pana una alta ca nici degeaba nu pot s-o dau ca apoi sa pun cat nu face unul mare.

Nu ma intelege gresit (eu n-am bagat un leut in suza mea inafara de consumabile si citesc pe la altii, posesori de "bijuterii", despre problemele pe care le au), iubesc chopperele insa am surubarit destul la o masina, iar curte/garaj n-am la dispozitie pt. facut "toaleta"/service si protectie asa cum merita.

Deci, ma uit la cat de mult pretuiti motoarele vostre si constat ca de putin pun eu pret pe a mea desi, in multe privinte este superioara.

Multumesc de lectie

Vreau sa schimb clasa insa nu cu orice pret, asa ca cred c-o sa mai astept.

In pacate (desi unii nu vor sa vada) preturile sunt in cadere libera, mie mi s-a oferit pt suza mea cu 300euro fata de cat cerusem (si crede-ma ca am scazut suficient pretul).

Cred ca pana la urma ramane doar "cat de mult vrei alt motor" si bugetul pe care-l ai, fata de "cat face motorul pe care vrei sa-l vinzi".

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.