Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

obsesed

vand Vand/schimb Opel Corsa 2001 Sport!

Recommended Posts

nu mersi in cel mai rau caz naked si neaparat pe injectie!!

azi sper sa pun si poze!!am din toate unghiurile doar sa mearga jegu ala de telefon ca altfel il fac prastie :(

si pozele!!!!

!!

am vazut pe autovit ca se invarte la 3800 masina in doua usi si 4000 in 4 deci pretul ar scadea la aprox 3800!!schimb cu naked viteza naked exclusiv injectie viteza poate sa fie si carburatie un f 4 99 2000 un kawa r 6 ceva!!haideti ca ma mananca palmele ;)

post-26802-1248886809_thumb.jpg

post-26802-1248886818_thumb.jpg

post-26802-1248886844_thumb.jpg

post-26802-1248886859_thumb.jpg

post-26802-1248886879_thumb.jpg

post-26802-1248887053_thumb.jpg

post-26802-1248887061_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

hai sus ca am fost away vreo 2 saptamani si care ma sunat scuze daca nam rasp!!mosu cu gsx r 1000 din galati sunama sa vb ca nu mai am nr tau!!!masina e inscrisa recent pe numele meu!!

Link la postare

ehe cate moto au trecut pe la mn de cand cu masinuta asta da fiti mai seriosi ma baieti !!sus!!masina a mai facut moldova weekendul asta 800 km cu 40 litri si inca nu sa prins rezerva!!mers 120 drum liber cei drept!!

Link la postare

dragutzica masinuta si arata si bn da daca carburatia mea nu tio fost pi plac nam ce sa fac daca mai fac rost de banuti poate dau si diferenta da momentan nam dekt 200 euroiesi!!cu baiatu cu rr u albastru cei facut tio plcut sau..........sa stiu in fata cui am pierdut :D:D:D !!

Link la postare
dragutzica masinuta si arata si bn da daca carburatia mea nu tio fost pi plac nam ce sa fac daca mai fac rost de banuti poate dau si diferenta da momentan nam dekt 200 euroiesi!!cu baiatu cu rr u albastru cei facut tio plcut sau..........sa stiu in fata cui am pierdut :D:D:D !!

=)) mam vazut cu el da era parca zici ca o aruncase de pe bloc ce sa zic omu nu stia nici el ce sa mai minta pana la urma cica a vanduto da.parca ziceai ca nu prea le ai cu forumurile aqm vad ca tiai tras si user sau "iusier" cum ai zis u prima data oricum sa vin pana la sarata monteoru a fost marfa mai ales ca am dat de ceva misto amndoi ;) bafat cu el da punel pe forum aqm daca tot ai user sau il dai lu grecu ala de la tn dacolo ??

se scoate de la vanzare gata cade ja vine iarna sa cam dus sezonul si sar putea sami mai trebuiasca masina daca nu o am pe aia de la serviciu!!anul viitor prin martie asa revine imbunatatita ;) bafta baieti si va rog sa ignorati anuntul de acum nush cum se sterge ca las sterge dar pt admini daca vad pot sal stearga!!

Link la postare

HM la ce frig e afara tot primesc telefoane....ma bucur :D as dao la schimb si aqm insa cu o moto cu tot cu echipament si prin asta ma refer la geaca pantaloni ghete casca manusi...

Link la postare

Update,dat fiind faptul ca tot ma suna baietii,am lasat-o la vanzare in continuare.Pusa pe test profesional mi-au rezultat 187000 de km ( nui mult zic eu pt o masina din 2001 ) Schimb cu 600,poate si miar!!!

Link la postare

Kawasaki 636 , 2003 , 23000 km , toba Leo Vince , crashpaduri, parbriz fumuriu, stare absolut impecabila . Necazuta, nezgariata, nerevopsita. Motocicleta a fost adusa in 2009, luna mai. Acum este pe numele meu, si este cu numere de Braila ( pozele au fost facute de la cel care am cumparat-o, in vara anului trecut) .post-26570-12670108966184_thumb.jpg Iti ofer motocicleta schimb pe schimb cu masina , fara ca nici unul din noi sa plateasca diferente. Daca esti interesat, numarul meu este 0723842992, id messenger teodor.ciurea . Sunt din Braila.

Cu respect.

post-26570-12670108569701_thumb.jpg

post-26570-12670108707657_thumb.jpg

post-26570-12670108835269_thumb.jpg

post-26570-12670108966184_thumb.jpg

Link la postare

Foarte neseriosi unii....nu inteleg chiar mai au romanii timp de aruncat pe geam,si bani la fel.ce dreaq.bump 0763988054 inca un nr de tel pt cei pe cosmote.600 rr,R6,636 kawa,gsx-r 600 k2-3 cam astea ar fi......

Link la postare

nu mersi in cel mai rau caz naked si neaparat pe injectie!!

azi sper sa pun si poze!!am din toate unghiurile doar sa mearga jegu ala de telefon ca altfel il fac prastie sad.gif

si pozele!!!!

!!

am vazut pe autovit ca se invarte la 3800 masina in doua usi si 4000 in 4 deci pretul ar scadea la aprox 3800!!schimb cu naked viteza naked exclusiv injectie viteza poate sa fie si carburatie un f 4 99 2000 un kawa r 6 ceva!!haideti ca ma mananca palmele wink.gif

Link la postare

Foarte neseriosi unii....nu inteleg chiar mai au romanii timp de aruncat pe geam,si bani la fel.ce dreaq.bump 0763988054 inca un nr de tel pt cei pe cosmote.600 rr,R6,636 kawa,gsx-r 600 k2-3 cam astea ar fi......

Salut . Daca cumva te referi la mine , consider ca nu tu ai pierdut timp si bani , asa ca nu ai de ce sa fii nemultumit . Din punctul de vedere al motocicletei, consider ca te-ai lamurit si tu ca este impecabila . In fine ... spor la vanzare .

Link la postare

u erai pus pe mocangeala si tzeapa nasule dasstia ca tine se gasesc pe la noi garla.Stii cine tea dat de gol?Chiar gagicata...dada vezi daca nu ai montato dinainte ce sa zica sa scapat.si daca veneai numai pt mine da poate era ceva pirdere dar ai mai vazut inca ensshpe masini si nai luat nici una concluzia?Esti un mocanar,care trage aiurea de om,doar doar o iesi ceva pentru week-end.

Link la postare

Poti considera ca nu ti-am dat motocicleta deoarece nu am dorit sa ma consider in orice fel vinovat de foarte probabilul tau accident o data ce te-ai fi urcat pe motocicleta . Ai cazut la primul colt, cand te-ai urcat prima oara pe o motocicleta . Si, de atunci , tot ai idei ca esti un mic Rossi , pacat ca inca nu ai reusit sa iei al naibii de permis . Mai spune-le celor care urmaresc discutia cum ai tu de gand sa dai repede repede bani pentru a nu mai face scoala, si sa intri direct in examen . Apoi o sa maresti numarul kamikazilor de pe strazile patriei cu inca unul .

Ca sa iti raspund si la celalalt atac al tau , tot ce ti-am spus despre motocicleta, a fost adevarat, nu te-am mintit cu nimic . In schimb , poate explici pe forum de ce tie iti sta martorul de la motor mereu aprins in bord, de ce cand o turezi peste 2000 rpm ramane turata 3-4 secunde pana sa revina turatia la loc , de ce ai jantele strambe , de ce nu merge A.C. , si de ce capota arata ca si cum ar fi fost vopsita cu vopsea de oua de Paste .

Acum sunt curios daca imi poti explica in ce consta "teapa" pe care vroiam sa ti-o dau . Eu cred ca ai ramas inca socat ca nu am vrut sa iti dau motocicleta pe masina . Dar vai , sa stii ca mai exista masini in Romania. Si culmea , oferta e mai diversificata decat oferta moto . Astept in continuare sa spui cu ce te-am mintit in legatura cu motocicleta , si dupa ce o sa spui ce ai de spus , 2 useri activi si cunoscuti de pe forum , din Bucuresti, care au vazut si ei motocicleta in aceeasi zi cu tine , isi vor spune si ei parerea despre motocicleta . Hai, incearca sa mai silabesti ceva , daca esti capabil ...

ps : incearca sa scrii in limba romana , ar fi de un real folos pentru toti cei ce iti citesc topicul

ps2 : in afara de ce am mentionat mai sus , pentru cei interesati masina este chiar ok , dar dupa opinia mea valoreaza undeva intre 2700-2800 . Il poti considera ca un UP.

u erai pus pe mocangeala si tzeapa nasule dasstia ca tine se gasesc pe la noi garla.Stii cine tea dat de gol?Chiar gagicata...dada vezi daca nu ai montato dinainte ce sa zica sa scapat.si daca veneai numai pt mine da poate era ceva pirdere dar ai mai vazut inca ensshpe masini si nai luat nici una concluzia?Esti un mocanar,care trage aiurea de om,doar doar o iesi ceva pentru week-end.

Link la postare

Dragul meu prieten.Tin sa te felicit ca IN SFARSIT AI REUSIT sa deschizi dictionarul limbii romane si mai mult decat atat ai reusit perormanta de a alege cateva cuvinte care din spatele ecranului ti-ar contura un intelect putin peste surditatea maselor peizane.....Ma uimeste subita dvs aplecare catre simtul civic si raman fara cuvinte la grija pe care mi-o purtati in ceea ce priveste permisul de conducere,si nu in ultimul rand apreciez la modul superlativ acestea venind din gura unuia care mergea fara asigurare si ITP la motor.Sunt profund jenat de mine :))) Sa iti explic un lucru stimabile Patraulea:permisul nu trage in locul tau de ghidon.

Am cateva cuvinte de lamurire pt domnia voastra.Dai drumu' pe aratura si lasa-mi topicul in pace,asta 1! 2: prietene,daca eu am discutat toooate problemele masinii la telefon si ore intregi pe mess cu maria ta de ce te-ai mai oferit SINGUR...repet SINGUR sa vii la bucuresti?????De unde si pana cand crezi tu ca masina mea pusa la punct tehnic s-ar da doar cu 2800-3000 suma pe care doamne ajuta ai lua-o pe motor de la cineva care stie "CARTE"?Si inca odata subliniez ca si aspectul asta l-am discutat cu inaltimea ta la telefon si sa-mi fie cu iertare cand spun ca a-ti cazut de acord cu mine in absolut toate privintele enumerate in cele de mai sus.

Acestea fiind spuse eu zic sa ciocnesti 2-3 oua rosii,mananca o pascutza si lasa treaba altuia in pace.Masina s-a dat de 2 saptamani,deci subiectul este de prisos ;)

PS : Nu cred ca in postul de la care a escaladat mahnirea dumneavoastra era vreun nume sau imprejurare,cu atat mai putin o marca de motocicleta,mentionat deci de ce era nevoie sa te disculpi daca nu te simteai in cauza?Raspunsul este implicit ;)

Link la postare

Dragul meu prieten .

Tin sa te anunt ca esti penibil. Alt cuvant nu am gasit . Poate te intrebi si de ce . Deci , dupa cum urmeaza :

1 - In primul rand , nu eu am fost cel care confunda orice topic cu o discutie pe messenger intre cocalari , cu prescurtari de genul "k" (ca) , "s t " ( sa te ) etc . Consider ca fraza " Tin sa te felicit ca IN SFARSIT AI REUSIT sa deschizi dictionarul limbii romane " este totusi pusa la misto si de fapt reprezinta o autocritica . Incercand probabil sa iti demonstrezi valoarea , ai dat cu bata in balta putin mai jos : " a-ti cazut de acord " . Corectarea o faci tu .

2 - Cum poti fi atat de bleg incat sa ma ataci pe niste chestii pe care le pot dovedi foarte usor . Macar de ai fi spus ca nu iti place motocicleta, dar si asta era la fel de simplu de dovedit , nu esti singurul care a vazut-o si si-a dat cu parerea si oricum parerea ta nu e cea mai avizata . Am considerat totusi ca e bine sa lamurim lucrurile si acesta va fi ultima mea interventie pe acest topic . Te salut , iti urez asfalt uscat ,si sper ca pe viitor sa demonstrezi altora ca intr-adevar ai cei sapte ani de acasa .

post-26570-12716104754689_thumb.jpg

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.