Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Ali G

vand Vand Ford Focus

Recommended Posts

Ford Focus

Fabricatie : 2005 , 09

Motor : DURATEC 1,6 : 74 Kw

Caroserie : 5 usi

Dotari : 4 geamuri electrice

pilot automat

volan piele cu insertie de aluminiu

volan reglabil

scaun reglabil pe inaltime

spalator faruri

proiectoare

imobilizator motor

torpedou cu refrigerare

radiocasetofon cu CD + 6 boxe

ABS , EBD

bancheta spate cu 4 buzunare

inchidere centralizata / portbagaj

6 airbag-uri

computer

stergatoare cu temporizare

niste sisteme pe la geamuri , care nu mai stiu cum se numesc :blush:

etc ...

etc ...

In acest moment are 46000 de Km ( se pot verifica in orice service din reteaua Ford ) revizia de 45000 facuta la 44300 si la care s-a folosit ulei MOTUL specific Ford 5W30 , toate filtrele MANN . Masina este foarte bine ingrijita , nu a fost lovita si se poate testa la orice service autorizat Ford , Km sunt putini pentru ca masina a fost folosita ocazional .

Motivul vanzarii : Vreau o masina cu un motor ceva mai mare .

NU MA INTERESEAZA SCHIMBURI !

Pret fix 7000 euro .

In acest moment masina are 72000 Km si merge perfect !

Intre timp au fost schimbate amortizoarele fata si rulmentii , operatiuni facute la BDT .

PS : Am uitat sa precizez ca masina are cauciucuri noi Pirelli P6

:read:

:victory::victory:

post-16907-1249295806_thumb.jpg

post-16907-1249295816_thumb.jpg

post-16907-1249295824_thumb.jpg

post-16907-1249295830_thumb.jpg

post-16907-1249295836_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
pacat ca nu dai la schimb ..:(

Nu vreau schimburi pt. ca urmatoarea masina tot noua o vreau ...

Stiu ca in perioada asta este cam greu sa mai vinzi ceva , dar tinand cont de starea in care se afla masina si numarul de Km eu zic ca este un pret corect .

Stiu ca in perioada asta este cam greu sa mai vinzi ceva , dar tinand cont de starea in care se afla masina si numarul de Km eu zic ca este un pret corect .

:search:

Nu vrea nimeni o masina buna ?

Up !

Link la postare

:search:

Nu vrea nimeni o masina buna ?

Up !

e 2005...tot timpul anul face diferenta in detrimentul km.. 8500 e un pret mare pentru ce se intampla la noi acum

bafta la vanzare.

Link la postare
e 2005...tot timpul anul face diferenta in detrimentul km.. 8500 e un pret mare pentru ce se intampla la noi acum

bafta la vanzare.

Tu cat ai cere pe o masina pe care ai dat aproape 16500 de euro ???? Si asta in conditiile in care masina a stat mai mult in garaj decat pe strada ...

Eu cu acest anunt nu ma adresez speculantilor de criza amatori de chilipiruri , ma adresez oamenilor care vor o masina buna pentru uz personal .

Daca vrei o comparatie , vezi pe autovit , sunt Ford-uri neinmatriculate si cu mult mai multi Km la acelasi pret .

PS : Ma repet , masina este in stare impecabila , nu a fost lovita , Km sunt reali , reviziile au fost facute intodeauna la timp .

Up !

Link la postare

Tu cat ai cere pe o masina pe care ai dat aproape 16500 de euro ???? Si asta in conditiile in care masina a stat mai mult in garaj decat pe strada ...

Eu cu acest anunt nu ma adresez speculantilor de criza amatori de chilipiruri , ma adresez oamenilor care vor o masina buna pentru uz personal .

Daca vrei o comparatie , vezi pe autovit , sunt Ford-uri neinmatriculate si cu mult mai multi Km la acelasi pret .

PS : Ma repet , masina este in stare impecabila , nu a fost lovita , Km sunt reali , reviziile au fost facute intodeauna la timp .

http://www.autovit.ro/masini/ford/focus/in...C&offset=75

http://www.autovit.ro/masini/ford/focus/in...&offset=135

http://www.autovit.ro/masini/ford/focus/in...&offset=195

http://www.autovit.ro/masini/ford/focus/in...&offset=195

Up !

Nu cred ca cel al carui post il comentezi cu afirmatiile de mai sus a facut un comentariu ofensator... poate doar si-a spus parerea de care tu daca vrei sa tii cont, bine, daca nu, nu. Ideea e ca nu conteaza cat ai dat tu pe ea, ci cat costa una noua acum care incepe de la 9700 euro fara TVA.

Un Ford Focus 1.4 benzina fara pilot automat si varianta 5 usi, 30.000 km, 2004 a fost cumparat cu 4000 euro in urma cu 3 luni (un sg proprietar).

Daca tu consideri acest comentariu ofensator, poti comenta cum vrei. Ideea e ca trebuie sa fii constient de situatia economica actuala si daca intr-adevar vrei sa vinzi, trebuie sa mai lasi din pret.

Eu daca as fi in locul tau, nu as vinde acum. Nu este momentul sa pierzi atatia bani.

Bafta la vanzare.

Link la postare

Nu cred ca cel al carui post il comentezi cu afirmatiile de mai sus a facut un comentariu ofensator... poate doar si-a spus parerea de care tu daca vrei sa tii cont, bine, daca nu, nu. Ideea e ca nu conteaza cat ai dat tu pe ea, ci cat costa una noua acum care incepe de la 9700 euro fara TVA.

Un Ford Focus 1.4 benzina fara pilot automat si varianta 5 usi, 30.000 km, 2004 a fost cumparat cu 4000 euro in urma cu 3 luni (un sg proprietar).

Daca tu consideri acest comentariu ofensator, poti comenta cum vrei. Ideea e ca trebuie sa fii constient de situatia economica actuala si daca intr-adevar vrei sa vinzi, trebuie sa mai lasi din pret.

Eu daca as fi in locul tau, nu as vinde acum. Nu este momentul sa pierzi atatia bani.

Bafta la vanzare.

Salut !

Daca comentariul meu a fost ofensator ... imi pare rau , nu asta a fost intentia mea . Mie sincer mi-ar placea ca atunci cand cineva face un comentariu , comentariul sa fie facut la obiect si in cunostinta de cauza . Este adevarat ca noul model pleaca de la 10.000 fara TVA dar are cea ma slaba motorizare si cel mai sarac pachet de optiuni , modelul Titanium este cam la acelasi pret .

In vara se vindea o dacia solenza cu 3000 - 3500 , asa ce mie imi este cam greu sa cred ca un focus din 2004 s-a dat cu 4000 , dar ma rog nu comentez .

Link la postare

Nu vad a cincea usa iar pretul este exagerat. Pa

Exagerat sau nu , cumparatorul are certitudinea ca nu mai face " o infuzie de 1800 de euro " :fish: . Hai PA !

Link la postare

UP !

:tv_horror:

Ii rog insistent pe toti cei care nu au somn si intentioneaza sa ma mai sune la ora 7 dimineata sa foloseasca cu incredere PM-ul forumului .

In acelasi timp va rog sa nu mai aduceti in discutie argumente de genul " Pe Autovit este 6000 " , daca ma razgandesc in privinta pretului negocierea se va face la fata locului si dupa testarea masinii .

Link la postare

Pret nou !!!

6700 Euro , pretul este valabil pana Duminica 18.07.2010 .

Daca nici la banii astia nu se gaseste un cumparator ... o pun in fata trenului ...

Link la postare

Pret nou !!!

6700 Euro , pretul este valabil pana Duminica 18.07.2010 .

Daca nici la banii astia nu se gaseste un cumparator ... o pun in fata trenului ...

daca o dai la schimb uitate la anuntu meu

Link la postare

daca o dai la schimb uitate la anuntu meu

Multumesc pentru oferta , dar momentat nu accept la schimb decat bani .Te astept dupa ce dai motoreta .

Intre timp masina a capatat o mica zgarietura pe bara fata ( gasita atinsa in parcare ) , nu este nimic grav si abia daca se cunoaste . Dar datorita faptului ca mi-a expirat casco si nu vreau sa reinoiesc polita , scad valoarea reparatiei din pret . Adica 200 euro .

Deci pret nou 6500 !

PS : Kilometri in acest moment : Fix 75000 :beach:

In principiu merge si un schimb cu o motoreta , dar sa nu fie sub 1000 cc .

Asa ca astept oferte !

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.