Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

myxu

vand Suzuki 2008

Recommended Posts

salut

in primul rand doresc sa va rog sa nu dati comenturi sau pareri legat de acest anunt sau sa-mi cereti sa raspund aici pt ca programul meu este foarte incarcat si nu am posibilitate sa accesez aceasta pagina in timpul sapt...multumesc

vand suzuki 1000 cumparat reprezentanta + dotari suplimentare (eur 14,000)....am in jur de 5000 km cu ea si starea ei este NOUA....cred ca vreau sa ma las pt ca au intervenit unele ''treburi'' familiare ;-) asa ca daca esti norocos sa fi la 1.80 iti pot da si costumul meu complet VANUCCI (EXTRA PRET + CASCA )...PRETUL DE VANZARE ESTE 8.800 EUR si mai poate fi negociat in limita bunului simt.

voi atasa ceva poze pt a va face o idee dar motoreta cel mai bine se vede LIVE ;-)

NR TEL 0749614347

multumesc

ionut

salut...am uitat un mic MARE amanunt..ma intereseaza si schimb cu auto..dupa 2004

multumesc

ionut

ANVELOPE M. PILOT POWER 2CT FATA SPATE - filtru sport K&N - ULEI FILTRU ULEI--TOTUL SCHIMBAT---STARE NOUA---

PRET NOU 8.000 EUR

post-6813-1249477678_thumb.jpg

post-6813-1249477732_thumb.jpg

post-6813-1249477766_thumb.jpg

post-6813-1249477815_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
la diferenta care mi-ai oferito mie ..... normal ca inca este valabil. bafta la vanzare

;-)..nu ma stiu care a fost oferta ta...MOTORETA INCA DE VANZARE...acept si UNELE variante

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.