Mergi la conţinut

Intrunirea De La Bucuresti


Recommended Posts

De acord... stabiliti voi o ora si ziua si bifez prezenta... :)

pai sa cautam si alti doritori sa iesim undeva, daca nu te asteptam la noi mai pe seara unde ne strangem la un JB parca :)

pai sa cautam si alti doritori sa iesim undeva, daca nu te asteptam la noi mai pe seara unde ne strangem la un JB parca :)

a iesit pe scurt weekendu-l asta din cauza vremi mai ales :P si am cam baut singur toata sticla de wiskey pt ca restu erau cu masina :P asa ca faceti propuneri pt "intrunirea" de weekendu-l viitor ;)

pfoai tocmai acum cand o tai la Bran

distractie placuta

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

www.motociclism.ro/forum/index.php?showtopic=419209&st=0&start=0

multumim pt informatie si sigur vom semna condica acolo :) dar eu ma refeream la intruniri mici si foarte mici intre membrii pro-bike :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ieri a fost zi libera de Labour Day si toti au facut gratar dar nimeni nu v-ati prezentat si a ramas inca bere in frigider destula. Eu nici macar nu am spalat motoarele de lene ce mi-a fost.

Poate apareti de Columbus Day. =))

pana nu ne faci tu onoarea sa apari ne agitam degeaba :P asa ca tot asteptam :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu am fost prezent la intrunirea Pro-Bike deja.

E bine sa facem cu randul si aici se poate tine perfect si in mijlocul ierni. :beer:

Si zici ca s-a tinut pe sestache, grup restrins ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si zici ca s-a tinut pe sestache, grup restrins ?

nimic pe sestache! am postat aici :P a venit cine a vrut :P grup restrans intradevar, dar nu din initiativa mea :P

astept propuneri pt weekendu-l asta :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai va astept la County Fair

http://www.lacountyfair.com/2009/

Sa vedem care se arunca cu zgarciul de picioare de la platforma.

Sau care calareste taurul mecanic.

uite, la anul, daca ne tine dumnezeu sanatosi si ne face mai banosi, chiar dam o fuga pana la domnia ta :rolleyes: , sa ne arati care e treaba cu apicultura si ce frumuseti aveti pe acolo. oricum, eu si dl cornholio ne-am imbolnavit din poze :wub: . cumulat cu ceea ce mai stim din stanga si din dreapta...cine stie pe unde ajungem sa ne facem veacul in 5 ani?.... :rolleyes:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite, la anul, daca ne tine dumnezeu sanatosi si ne face mai banosi, chiar dam o fuga pana la domnia ta :rolleyes:

sa ne arati care e treaba cu apicultura si ce frumuseti aveti pe acolo. oricum, eu si dl cornholio ne-am imbolnavit din poze :wub: . cumulat cu ceea ce mai stim din stanga si din dreapta...cine stie pe unde ajungem sa ne facem veacul in 5 ani?.... :rolleyes:

Pai veniti si spalati motoarele si schimbati uleiul si la drum cateva mii de mile ca sunt multe drumuri de batut.

Cat despre apicultura toti vor mierea dar putini se apropie de albine.

Nu am intentia sa imbolnavesc pe nimeni dar este in continent in mare parte inca nepopulat si cu locuri superbe.

post-6621-1252706160_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite, la anul, daca ne tine dumnezeu sanatosi si ne face mai banosi, chiar dam o fuga pana la domnia ta :rolleyes: , sa ne arati care e treaba cu apicultura si ce frumuseti aveti pe acolo. oricum, eu si dl cornholio ne-am imbolnavit din poze :wub: . cumulat cu ceea ce mai stim din stanga si din dreapta...cine stie pe unde ajungem sa ne facem veacul in 5 ani?.... :rolleyes:

Daca depinde de ARN, vise taica...vise !

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...