Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

mihai_fzr

vand Vand Harta Veche An 1877--Mai Multe Chesti

Recommended Posts

frumoase artefacte ..... parerea mea daca vrei sa le vinzi nu o face....

daca totusi insiti sa le vinzi cauta sa le vinzi USA ...poti scoate destul de mult pe ele

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

ma intereseaza pretul inelului cu zvastica...sti ce semnifica?cunosti adevarata lui valoare?daca nu,dupa ce mi-l vinzi mie,iti povestesc despre el...acum fara gluma,sant interesat de el...

Link la postare
ma intereseaza pretul inelului cu zvastica...sti ce semnifica?cunosti adevarata lui valoare?daca nu,dupa ce mi-l vinzi mie,iti povestesc despre el...acum fara gluma,sant interesat de el...

sincer nu stiu prea multe dor ca stiu ca se gradau ofiteri ss primeau un inel ceva de genu asta cam atat stiu ,,,pret 99e

Link la postare

nu chiar,dar ceva pe aproape...eu sant in madrid.ma intorc in tara pe 1 oct...pana atunci,o sa mai vorbresc cu cineva de aici,o sa-i arat foto si poate te scap de mai multe obiecte...eu insa sant interesat de inel...

Link la postare

nu chiar,dar ceva pe aproape...eu sant in madrid.ma intorc in tara pe 1 oct...pana atunci,o sa mai vorbresc cu cineva de aici,o sa-i arat foto si poate te scap de mai multe obiecte...eu insa sant interesat de inel...

post-23401-12539088181275_thumb.jpg

Link la postare

De curiozitate, pt obiectele vechi ai ceva certificate de autenticitate? Nu de alta dar un banut, de pe vremea dacilor de exemplu se face si acum replica fidela ( se respecta forma, gramajul si crusta pe care o face un ban intr-un timp foarte indelungat ) si costa doar 39 lei.Da 39 lei

Merci de raspuns

PS: incearca sa faci colectie cu carti postale ce au batut drumul intre diverse lagare naziste si/sau sovietice.Alea sunt valoroase.

Succes

Link la postare

De curiozitate, pt obiectele vechi ai ceva certificate de autenticitate? Nu de alta dar un banut, de pe vremea dacilor de exemplu se face si acum replica fidela ( se respecta forma, gramajul si crusta pe care o face un ban intr-un timp foarte indelungat ) si costa doar 39 lei.Da 39 lei

Merci de raspuns

PS: incearca sa faci colectie cu carti postale ce au batut drumul intre diverse lagare naziste si/sau sovietice.Alea sunt valoroase.

Succes

lantu si medalionu sau vandut

post-23401-12625453067797_thumb.jpg

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.