Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

darky.rider

vand Vand/schimb Kawasaki Zxr400

Recommended Posts

Cum spuneam si in titlu, vand sau schimb un zxr400 an 1992, 50.000 km.

Motorul are furca upside-down, kit lant bun, cauciucuri bune, semeringuri bune, etc.

Nu are nici o problema mecanica sau electrica.

Cadrul, furca n-au fost niciodata avariate (adica nu merge stramb motorul sau chestii de genul asta)

Din cate am inteles de la fostul proprietar el ar avea vreo 75 cai :) , care dupa parerea mea, se cam simt.

Daca aveti intrebari, cu cea mai mare placere va voi raspunde.

-tel: 0728.917.986

-Yahoo: hb_motors

:beer:

post-13433-1249639071_thumb.jpg

post-13433-1249639106_thumb.jpg

post-13433-1249639172_thumb.jpg

post-13433-1249639238_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Motorul are furca upside-down, kit lant bun, cauciucuri bune, semeringuri bune, etc.

Cadrul, furca n-au fost niciodata avariate (adica nu merge stramb motorul sau chestii de genul asta)

Din cate am inteles de la fostul proprietar el ar avea vreo 75 cai :) lucru, care dupa parerea mea, se cam simte.

Motorul defapt are 65 de cai, sau cel putin atatea a avut cand era noua :))

N-o fi avand probleme mechanice sau electrice, dar a avut probleme cu asfaltul !!

Bafta

Link la postare

mda.. ai dreptate

cand ERA noua a avut 65 de cai.

probleme cu asfaltul grave n-a avut :) din fericire nu eu am avut aceasta "placere"

carenele sunt doar zgariate, atata tot.

Bafta si tie :beer:

Link la postare

detalii...cagiva ala rossa 350cc 30cp...merge foarte bine...consumabile schimbate etc...anul e cel mai nasol..85...acte in regula...itp asigurare tot pe numele meu.

Link la postare

in bord 13 mii si ceva...real 22 ... cam asa...ca mie mi s-a stricat melcu de km la 1 luna dupa ce am cumparat-o...

oricum...am bagat in ea doar castrol si super 100 :) si de aia tine...i-am verificat compresia si e foarte buna...aproape cat aia de fabrica...

Link la postare

Da.. Nu stiu ce sa zic, ma mai gandesc.

Parca parca m-as baga pe enduro (au inceput problemele de spate) dar... Mi-e cam greu sa renunt la SS

Cei care mai aveti oferte, astept cu mare placere

Link la postare

gandeste-te la o oferta de diferenta si vorbim...eventual am si un oltcit modificat pe care la diferenta il pun in 250E...vedem...oricum...enduro cu toate actele in regula...consum mic...si super usor de intretinut ca e monocilindru :D

zi si tu un consum la zxr400

Link la postare

nu stiu...ti-am zis...gandeste-te la o diferenta si vorbim...mie imi place zx4 ca idee asa...ca nu e nici mare si e si pozitia acceptabila...intradevar...pe enduro nu m-a durut spatele niciodata ca ai ghidonul sus, oricum...vezi ce oferte mai primesti si ... zi-mi poate mai prindem fiecare cate ceva din sezon

Link la postare

Din cate am inteles de la fostul proprietar el ar avea vreo 75 cai :) , care dupa parerea mea, se cam simt.

Daca aveti intrebari, cu cea mai mare placere va voi raspunde.

-tel: 0728.917.986

-Yahoo: hb_motors

:beer:

te-ar interesacbr 600

post-29873-12746312477088_thumb.jpg

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.