Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

raidaru1

vand Schimb Honda Cbr 600 F3 Cu Cross

Recommended Posts

[ :punk: un calut mic si aldracu! ce zici 42 cai putere, yz 125/ 2003, kit piston, kit biela, cilindru toate noi! accept orice proba!tel; 0765909938 :punk:

Ma nu-i rea motorisca ta, dar totusi nu pot sa dau honda mea in 1400 euro, am si eu multe chestii noi pe ea care m-au costat bani frumosi :no:

Hai sa mai vedem si alte oferte !!! Va reamintesc ca motorul este o racheta pe roti !!!

haideti fratilor ca m-am saturat de asfalt, vreau sa ma urc pe deal :D :D

nime nimic?? :sad:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Ma nu-i rea motorisca ta, dar totusi nu pot sa dau honda mea in 1400 euro, am si eu multe chestii noi pe ea care m-au costat bani frumosi :no:

Hai sa mai vedem si alte oferte !!! Va reamintesc ca motorul este o racheta pe roti !!!

haideti fratilor ca m-am saturat de asfalt, vreau sa ma urc pe deal :D :D

nime nimic?? :sad:

=)) prietene daca aia e racheta pe asfalt cum te lauzi, eu iti ofer o proba gratis sa-ti faci o parere de o racheta pe aratura! si daca nu te vei da jos socat de aceasta jucarie ti-o fac cadou! :no: cu siguranta banii investiti in motor nu ii vei mai recupera, daca esti motorist cu experienta asta deja trebuie sa o stii, oferte mai bune ca asta nu cred ca vei mai avea pt ca e un cbr 600 care stii si tu la ce pret se vinde, si piata e plina de vitezane! dar ..... bafta!

Link la postare
=)) prietene daca aia e racheta pe asfalt cum te lauzi, eu iti ofer o proba gratis sa-ti faci o parere de o racheta pe aratura! si daca nu te vei da jos socat de aceasta jucarie ti-o fac cadou! :no: cu siguranta banii investiti in motor nu ii vei mai recupera, daca esti motorist cu experienta asta deja trebuie sa o stii, oferte mai bune ca asta nu cred ca vei mai avea pt ca e un cbr 600 care stii si tu la ce pret se vinde, si piata e plina de vitezane! dar ..... bafta!

Da un cbr fara cauciucuri noi, f2, fara distributie+pastile supape noi, baterie varta noua, toba carbon arrow, 26000 km,f3, stiu e undeva in pretul motorului tau, ce am zis eu mai sus zic ca valoreaza un 300 euro, tu ce crezi? =)) In fine , iti doresc bafta la vanzare si tie!

Link la postare

Dau un GAS GAS TXT PRO 200 de trial, din 2003 cu Brief-se poate inmatricula. 65 kg la gol, arata , merge , si suna foarte bine. 200 cmc, 2 timpi.

post-15443-12548410135432_thumb.jpg

post-15443-12548410252463_thumb.jpg

post-15443-12548410373644_thumb.jpg

post-15443-12548410460405_thumb.jpg

post-15443-12548410546037_thumb.jpg

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.